Manažér pre kino CINEMAX TRENČÍN

CINEMAX, a. s.

Miesto práce
CINEMAX TRENČÍN MAX, Gen. M. R. Štefánika, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacku mzde prislúcha aj zložka ošatné 0,90€ za každú odpracovanú hodinu a príplatky za odrobené sviatky a víkendy spolu cca 850 -950 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na našu prevádzku CINEMAX TRENČÍN hľadáme prevádzkového manažéra.
Hľadáme človeka, ktorý bude riadiť prevádzku ako svoju vlastnú, je schopný poradiť si s nečakanými situáciami a vie usmerniť zamestnancov k lepšej produktivite.
Hlavnou úlohou je zabezpečiť celkový chod prevádzky kina. Je potrebné disponovať technickými zručnosťami, zamestnanci sú zaškoľovaní a kontrolovaní vami preto je dôležité mať komunikačné zručnosti dobre zvládnuté. Chod kina sa nezaobíde bez komunikácie so zákazníkmi a riešením prípadných reklamácií. Okrem filmov sa v kinách realizujú rôzne eventy, ktoré budú realizované pod vaším dohľadom.

- komplexné riadenie chodu prevádzky kina
- zodpovednosť za vedenie, motivovanie a kontrolovanie práce zamestnancov
- zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb
- komunikácia so zákazníkmi, riešenie reklamácií
- realizácia eventov
- pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky podľa požadovaných štandardov spoločnosti
- práca trvá do večerných hodín

- práca v prostredí filmových noviniek
- nahliadnutie do rôznych odvetví, ktoré sa týkajú chodu kina
- motivačná odmena v prípade dosiahnutia stanovených cieľov
- pracovná doba pre milovníkov spánku (začína sa od 12:00 hod)
- voľné vstupenky do kina, zamestnanecké zľavy vo výške 50%
- zamestnanecké projekcie filmových noviniek
- príplatky za víkendy a sviatky strávené v práci

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis prostredníctvom portálu profesia. Spoločnosť CINEMAX bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kultúra, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- príjemné vystupovanie voči zákazníkom aj zamestnancom
- dobré komunikačné zručnosti
- schopnosť viesť a motivovať tím mladých ľudí
- proaktívny prístup a silná orientácia na zákazníka
- schopnosť rýchlo reagovať na vzniknuté situácie
- zmysel pre zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť, cieľavedomosť
- orientácia v oblasti filmového (kultúrneho) sveta výhodou

Spoločnosť CINEMAX je lídrom v oblasti kino zábavy a najväčším prevádzkovateľom kín na Slovensku. Od svojho vzniku - 1. júla 2006 - vybudovala a prevádzkuje 16 viac sálových kín na Slovensku, v Rumunsku a v Čechách. Diváci v Banskej Bystrici, Bratislave, Dunajskej Strede, Košiciach, Martine, Nitre, Poprade, Prešove, Skalici, Trenčíne, Trnave, Žiline, Bukurešti a Olomouci poznajú svoje lokálne kino CINEMAX nielen ako miesto, kde si vychutnajú maximálny filmový zážitok s „bežnou“ filmovou ponukou, ale kde sa často dejú aj rôzne iné kultúrne podujatia – napr. priame prenosy i záznamy koncertov, opier, baletov, divadiel alebo festivaly.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4513264  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac