Projekčný v kine/ IT podpora pre sieť kín CINEMAX

CINEMAX, a. s.

Miesto práce
Cinemax Bory Mall, Lamač
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacod 1000 € + príplatky cez víkend, sviatok, + variabilná zložka, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za dokonalý obraz a zvuk sieti kín CINEMAX v OC Bory mall
• Práca s najmodernejšou kinotechnológiou
• Vytváranie playlistov podľa programu jednotlivých sál
• Vytváranie playlistov digital signage – viac ako 100 digitálnych obrazoviek
• Starostlivosť o tablety vo VIP zóne
• Komplexná starostlivosť o AV techniku
• Všeobecná technická podpora kina a tímu
• Komunikácia so zahraničnými dodávateľmi v anglickom jazyku
• Starostlivosť o špičkovú kinosálu IMAX
• Technická podpora pri eventoch
• Práca na zmeny
• občasné cestovanie v rámci siete kín CINEMAX

- práca v prostredí filmových noviniek
- nahliadnutie do rôznych odvetví, ktoré sa týkajú chodu kina
- motivačné odmeny
- voľné vstupenky do kina, zamestnanecké zľavy vo výške 50%
- zamestnanecké projekcie filmových noviniek
- príplatky za víkendy a sviatky strávené v práci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie - nie je podmienkou, uchádzač bude kompletne zaučený

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca s počítačom na požadovanej úrovni je samozrejmosťou
- technické myslenie
- komunikatívnosť
- flexibilita
- pracovitosť
- zodpovednosť
- samostatnosť

Spoločnosť CINEMAX je lídrom v oblasti kino zábavy a najväčším prevádzkovateľom kín na Slovensku. Od svojho vzniku - 1. júla 2006 - vybudovala a prevádzkuje 16 viac sálových kín na Slovensku, v Rumunsku a v Čechách. Diváci v Banskej Bystrici, Bratislave, Dunajskej Strede, Košiciach, Martine, Nitre, Poprade, Prešove, Skalici, Trenčíne, Trnave, Žiline, Bukurešti a Olomouci poznajú svoje lokálne kino CINEMAX nielen ako miesto, kde si vychutnajú maximálny filmový zážitok s „bežnou“ filmovou ponukou, ale kde sa často dejú aj rôzne iné kultúrne podujatia – napr. priame prenosy i záznamy koncertov, opier, baletov, divadiel alebo festivaly.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4166173  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac