Manažér pre organizáciu a prevádzku kín CINEMAX na centrálu spoločnosti CINEMAX

CINEMAX, a. s.

Miesto práce
P.O.BOX 59, Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná starostlivosť o zabezpečenie podpory plynulej prevádzky kín CINEMAX na Slovensku a s tým súvisiace úlohy
- administratívne práce v rozsahu zverených úloh (o. i. vypracovávanie štatistík pre nadriadených, práca s firemným software, zápisy z porád, registratúra,...)
- komunikácia s dodávateľmi, partnermi a zákazníkmi
- organizačné práce a kontrolná činnosť v rozsahu zverených úloh
- cestovanie (dohodou)

- práca v mladom a dynamickom kolektíve, príjemné pracovné prostredie
- prístup na filmové premiéry
- práca vo filmovej oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- organizačné schopnosti,
- zmysel pre zodpovednosť, pracovitosť,
- komunikatívnosť a samostatnosť,
- flexibilita,
- zmysel pre tímovú prácu,
- príjemné vystupovanie,
- bezúhonnosť
- orientácia v oblasti filmového sveta výhodou

Spoločnosť CINEMAX vybudovala a dnes prevádzkuje v jedenástich mestách na Slovensku sieť dvanástich moderných kín so 60-timi plne digitalizovanými sálami pre 10 177 divákov. Určite by to nebolo možné bez dodržiavania firemnej kultúry, profesionálneho prístupu a budovania zainteresovaného tímu zamestnancov, ktorí sú základným pilierom našich úspechov.
Pôsobíme v službách, a preto považujeme za samozrejmé, že na prvom mieste nášho snaženia je náš divák, ponúkame mu prvotriedne služby, chceme aby sa mu u nás páčilo a aby sa do našich kín rád vrátil. Tomu podriaďujeme celú filozofiu nášho prístupu k práci a zamestnancom. Snažíme sa, aby sa všetci cítili súčasťou spoločnosti, bez ktorej by nemohla úspešne fungovať a rozvíjať sa.

Vo svojom e - maili, prosím, uveďte:
Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosti CINEMAX, a. s., so sídlom Ševčenkova 19, 851 01 Bratislava podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

P.O.BOX 59
83005 Bratislava
ID: 3239352   Dátum zverejnenia: 10.11.2017