Zamestnanci na pozície obsluha, uvádzač, čašník - pracovník kaviarne

CINEMAX Bratislava, s .r. o.

Miesto práce
Lamač, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude zabezpečovať kontakt s návštevníkmi kina, predaj vstupeniek a rôzneho sortimentu občerstvenia, starostlivosť o čistotu a dodržiavanie štandardov spoločnosti CINEMAX. Ide o kumulovanú pozíciu. Pozícia je vhodná najmä pre tých, ktorých baví kino a dobrý film, láka ich práca v mladom a dynamickom kolektíve a majú chuť zabezpečovať pre našich zákazníkov maximálny pocitový a filmový zážitok. Keďže ide aj o prácu v neskorých nočných hodinách, prijímame iba uchádzačov vo veku od 18 rokov.

Na brigádu: po zapracovaní až 4,10€/hod (vrátane dvoch víkendov)
Na HPP: po zapracovaní až 800€ (vrátane dvoch víkendov a benefitov)

kontrolné projekcie, motivačné súťaže, v nočných hodinách zabezpečená preprava z Borov, možnosť sebarealizácie, vzdelávania a kariérneho rastu

Životopisy zasielajte na adresu: recepcia@cofilm.sk a do predmetu e-mailu uveďte CINEMAX BORY.
Vo svojom e-maili, prosím, uveďte:
Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosti CINEMAX Bratislava, s. r. o., so sídlom Ševčenkova 19, 851 01 Bratislava podľa zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kultúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- chuť pracovať v mladom kolektíve v najmodernejšom multikine na Slovensku
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- flexibilita
- pracovitosť
- zodpovednosť
- v prípade záujmu o pozíciu čašník, prax v kaviarenskom biznise je výhodou

Spoločnosť CINEMAX je lídrom v oblasti kino zábavy a najväčším prevádzkovateľom kín na Slovensku. Od svojho vzniku - 1. júla 2006 - vybudovala a prevádzkuje 12 viac sálových kín. Aktuálne sa tak CINEMAX príbehy odohrávajú v 60 sálach s celkovou kapacitou 10 100 miest v 11 slovenských mestách. Diváci v Banskej Bystrici, Bratislave, Dunajskej Strede, Košiciach, Nitre, Poprade, Prešove, Skalici, Trenčíne, Trnave a Žiline poznajú svoje lokálne kino CINEMAX nielen ako miesto, kde si vychutnajú maximálny filmový zážitok s „bežnou“ filmovou ponukou, ale kde sa často dejú aj rôzne iné kultúrne podujatia – napr. priame prenosy i záznamy koncertov, opier, baletov, divadiel alebo festivaly. Okrem toho sú kiná CINEMAX aj členmi európskej siete kín Europa Cinemas, čoho zárukou je bohatý výber európskych filmov
Kiná CINEMAX majú moderné a pohodlné zariadenie a najnovšie zvukové a obrazové technológie. Okrem toho, vo vybraných mestách umocnia maximálny filmový zážitok také „vychytávky“ ako IMAX, D-BOX, projekcia v rozlíšení 4K, či najdokonalejší zvukový systém na svete DOLBY ATMOS. Všetky sály kín CINEMAX sú digitalizované a niektoré z nich umožňujú aj premietanie v 3D formáte.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CINEMAX Bratislava, s. r. o.
Výhonská 1
831 06 Bratislava - Rača
ID: 3282404   Dátum zverejnenia: 9.1.2018