Stierkovač/Maliar

CimentArt Slovensko s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.01.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného maliara, stierkovača na realizáciu zákazok s mikrocementom. Mikrocement sa aplikuje stierkovaním vo viacerých vrstvách, a natieraním lakov. Je to detailná práca, preto vyžadujeme prax so stierkovaním, vzťah pre estetiku a detail. Vybraného uchádzača kompletne pre aplikáciu mikrocemntu Cimentart zaškolíme.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1600

Flexibilný pracovný čas, možnosť kreativity, nadštandarné pracovné ohodnotenie

V prípade záujmu nás kontaktujte mailom alebo telefonicky a dohodneme si osobné stretnutie v našich priestoroch v Bratislave

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, trpezlivosť, cit pre detail, dôkladná práca, časová flexibilita

Naša spoločnosť je zastúpením španielskej značky Cimentart na Slovensku a Česku. Ponúkame predaj, školenia aplikácie, aj samotné realizácie dekoratívnej povrchovej úpravy - mikrocementu. Mikrocement je vhodný na steny aj na podlahy, a vďaka svojej vodonepriepustnosti je vhodný aj do kúpeľní a sprchovacích kútov. Vytvárame jedinečné, dizajnové, bezšpárové, moderné povrchové úpravy a netradičné interiérové riešenia pre klientov.

Nová Rožňavská 135
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
ID: 3554538   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1600