Stierkovač/Maliar

CimentArt Slovensko s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného maliara, stierkovača na realizáciu zákazok s mikrocementom. Mikrocement sa aplikuje stierkovaním vo viacerých vrstvách, a natieraním lakov. Je to detailná práca, preto vyžadujeme prax so stierkovaním, vzťah pre estetiku a detail. Vybraného uchádzača kompletne pre aplikáciu mikrocemntu Cimentart zaškolíme.

Flexibilný pracovný čas, možnosť kreativity, nadštandarné pracovné ohodnotenie

V prípade záujmu nás kontaktujte mailom alebo telefonicky a dohodneme si osobné stretnutie v našich priestoroch v Bratislave

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, trpezlivosť, cit pre detail, dôkladná práca, časová flexibilita

Naša spoločnosť je zastúpením španielskej značky Cimentart na Slovensku a Česku. Ponúkame predaj, školenia aplikácie, aj samotné realizácie dekoratívnej povrchovej úpravy - mikrocementu. Mikrocement je vhodný na steny aj na podlahy, a vďaka svojej vodonepriepustnosti je vhodný aj do kúpeľní a sprchovacích kútov. Vytvárame jedinečné, dizajnové, bezšpárové, moderné povrchové úpravy a netradičné interiérové riešenia pre klientov.
ID: 3554538  Dátum zverejnenia: 6.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600