Riaditeľ obchodu - vedenie obchodného tímu Bardejov

CIMBAĽÁK s.r.o.

Miesto práce
Duklianska, Bardejov
Termín nástupu
01.09.2019
1 300 - 1 500 EUR/mesiacFixný plat v rozmedzí od 1200 do 1500€ v čistom podľa plnení plánov + provízie za splanenie obratov a cieľov stanovené vedením spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovný čas 7:30 do 16:00
- každodenná staroslivosť o zverených obchodných zástupcov
- plánovanie predaja produktov
- povinná komunikácia s obchodnými partnermi a zverenými obchodníkmi
- riešenie reklamácií
- dojednávanie, vedenie a uzatváranie obchodných stretnutí
- práca s firemnou databázou
- monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky skupiny
- vedenie porád a podpora obchodných zástupcov
- povinná účasť na poradách
- vytváranie propagačných materiálov pre obchodníkov
- návrh akcií a výpredajov

- kvartálne a ročné bonusy
- podpora od manažérov v každom kroku programu

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vítané skúsenosti s riadením predaja alebo vlastným podnikaním
- zameranie na výkon
- ambiciózny, otvorený novým výzvam
- vítaná prax vo vedení tímu obchodníkov
- vítaná prax v oblasti finančníctva alebo poisťovníctva
- pozitívna energia a chuť posúvať veci dopredu
- organizačné schopnosti, orientácia na výsledky a
efektivitu
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- odolnosť voči stresu
- chuť vycestovať do regiónov obchodníkov na kontrolu predávaného tovaru.
- práca s PC (firemný program) (zaučíme)

Spoločnosť CIMBAĽÁK s.r.o. vznikla v roku 1992, zaoberá sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov pod značkou CIMBAĽÁK, je to stredný podnik, ktorý pôsobí na trhu už viac ako 30 rokov.. Všetky vyrábané výrobky sú bez lepku a väčšina bez alergénov. Na trhu sme známi výrobou kvalitných mäsových výrokov so stabilným pôsobením na východe Slovenska. Zamestnávame cca 120 ľudí v procese mäsovýroby a v obchodnej sieti. CIMBAĽÁK s.r.o. zásobuje svojimi produktami celé územie Slovenska a taktiež vyváža do štátov EÚ.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3733765  Dátum zverejnenia: 7.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 500 EUR/mesiacFixný plat v rozmedzí od 1200 do 1500€ v čistom podľa plnení plánov + provízie za splanenie obratov a cieľov stanovené vedením spoločnosti.