520 - 1 000 EUR

Pracovník expedície

CIMBAĽÁK s.r.o.

Miesto práce
Bardejov
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Príprava objednávok
- Práca v sklade mäsových výrobkov
- Expedovanie mäsových výrobkov
- Denné a nočné smeny

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

520 v hrubom + 400€ osobné ohodnotenie možnosť práce aj na živnosť 1 000€

Možné zabezpečiť ubytovanie

Jednoduchá práca v na expedícií výrobkov denná/nočná striedanie sa po 2 týždňoch. Príprava objednávok určených na expedíciu, evidencia zásob skladov, váženie tovaru a následne vyexpedovanie.
Viac info Vám poskytneme na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

Firma vznikla v roku 1992, zaoberá sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov pod značkou CIMBAĽÁK. Všetky vyrábané výrobky sú bez lepku a väčšina bez alergénov. Na trhu sme známi výrobou kvalitných mäsových výrokov so stabilným pôsobením na východe Slovenka. Zamestnávame cca 250 ľudí na úseku mäsovýroby a v obchodnej sieti. Mäso a mäsové výrobky rozvážame po Slovensku a tiež do niektorých štátov únie. Viac info. nájdete na našom webe www.cimbalak.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Duklianska 17A/3579
085 01 Bardejov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Rastislav Cimbaľák
Tel.: +421907901381
E-mail: poslať životopis
ID: 3669019   Dátum zverejnenia: 15.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   520 v hrubom + 400€ osobné ohodnotenie možnosť práce aj na živnosť 1 000€