Všeobecný lekár pre dospelých do ambulancie v Partizánskom

CÍLIA s. r. o.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
ASAP, resp. dohodou
2 500 EUR/mesiacUvedená mzda je najnižšia možná. Konečná výška mzdy závisí od vzdelania, skúseností a praxe kandidáta. Konkrétne zamestnanecké benefity, plán odmien a konečná mzda budú bližšie stanovené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zabehnutej ambulancii všeobecného lekára pre dospelých,
- diagnostika ochorení s následnou terapiou a odporučením ďalšieho diagnostického a terapeutického postupu,
- predpis liekov a zdravotníckych pomôcok,
- vedenie evidencie o priebehu vyšetrovacieho a terapeutického postupu ako aj výsledkov laboratórnych vyšetrení v zdravotnej dokumentácii pacienta,
- vedenie záznamov o zdravotnom stave pacientov,
- indikovanie odberov biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia, očkovanie pacientov,
- vykonávanie preventívnych a pracovných prehliadok,
- vyhodnotenie EKG záznamu,
- vydávanie potvrdení o zdravotnej spôsobilosti,
- telefonická a emailová komunikácia s pacientmi,
- práca s počítačom a so zdravotníckym softvérom.

- trvalý pracovný pomer
- perspektívne a stabilné zamestnanie,
- možnosť začať svoju kariéru lekára v našej ambulancii so stabilnou základňou pacientov, možnosť získať odborné skúsenosti a využiť túto príležitosť ako medzizastávku vo svojej kariére alebo vybudovať si svoje meno a pôsobiť u nás a v regióne dlhodobo,
- podporujeme vzdelávanie a odborný rast lekára,
- podporujeme moderné pracovné vybavenie, prostriedky a postupy,
- príjemné pracovné prostredie a šikovná sestra, ktorá zabezpečuje odbornú aj kancelársku administratívu a odbremení lekára od bežných úkonov,
- organizačný chod ambulancie zabezpečuje priamo poskytovateľ zdravotnej starostlivosti (zamestnávateľ). Lekár sa zaoberá primárne zdravotným stavom pacientov, a úlohami s tým spojenými. Cieľom je odbremeniť lekára od všetkých nadbytočných úkonov,
- zamestnanecké benefity a plán odmien,
- kombinácia ambulancie v menšom okresnom meste s dostatočným kmeňom pacientov, ale zároveň pokojnou atmosférou.

Ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu (alebo priamo cez Profesiu). Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov zodpovedajúcich inzerovanej pracovnej pozícii a potrebám ambulancie. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky najneskôr do 14 dní za účelom dohodnutia si termínu osobného/telefonického pohovoru.
Predpokladaný termín nástupu do zamestnania je 2Q 2024, resp. dohodou.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Atestácia v odbore Všeobecné lekárstvo pre dospelých (alebo blízke ukončenie atestačnej prípravy)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
MediCom Software - Základy

Vodičský preukaz

B

- príjemné vystupovanie a ľudský prístup,
- orientácia na pacienta,
- samostatnosť,
- práca v tíme,
- pracovné nasadenie a sebamotivácia,
- spoľahlivosť a zodpovednosť,
- bezúhonnosť,
- ochota neustále sa vzdelávať a rásť.

Cília, s.r.o. je etablovanou spoločnosťou, ktorá poskytuje zdravotnú starostlivosť a služby všeobecného lekára pre dospelých už 13 rokov. Aktuálne hľadáme nového všeobecného lekára, ktorý preberie zabehnutú agendu spolu s kmeňom existujúcich pacientov. Našim cieľom je byť čo najbližšie k pacientovi, poskytovať kvalitné zdravotnícke služby, neustále zlepšovať procesy v rámci ambulancie a vnášať do zdravotníckej praxe nové trendy a inovácie.

Kontakt

ID: 4804694  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac