SAP Basis konzultant pre švajčiarske ICT riešenia

Ciklum Western Europe

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiacMzda začína od 2500 Eur brutto. Finálna výška mzdy závisí od doterajších skúseností a odborných vedomostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako člen nášho operations tímu zohrávaš dôležitú úlohu pri zabezpečovaní stability a výkonu systémov zákazníka. Zodpovedáš za primerané a včasné riešenie incidentov. Svojimi znalosťami pomáhaš zákazníkovi v technických záležitostiach týkajúcich sa operácií SAP Basis.

Informácie o projekte:
Pracujeme na modernom riešení pre nášho dlhoročného klienta, ktorý pôsobí v oblasti digitalizácie podnikania vo Švajčiarsku. Ponúka komplexné ICT riešenia od mobilnej komunikácie, pevných sietí, internetu a digitálnej televízie. Klient je tiež jedným z najväčších poskytovateľov IT služieb vo Švajčiarsku.

Čo bude Tvojou úlohou?
• Údržba systémov a updaty.
• Riešenie incidentov.
• Add-on inštalácie.
• Písanie dokumentácie.
• EWA reports analýzy.
• Migráciu systémov na cloud.
• Komunikácia v medzinárodnom tíme v angličtine.

Čo od Teba potrebujeme?
• Aspoň 3 roky skúseností s prevádzkou systému SAP v heterogénnom prostredí s rôznymi kombináciami databáz a OS.
• Praktické znalosti architektúry platformy SAP.
• Praktické skúsenosti so správou databáz.
• Skúsenosti so Sybase a HANA.
• Praktické skúsenosti s analýzou a riešením incidentov.
• Skúsenosti s analýzou a optimalizáciou výkonu systému SAP.
• Kompetencia v oblastiach: OS, sieť, tlač a rozhrania.

Nice to have:
• SAP certifikáty.
• Skúsenosti s prostrediami Linux a/alebo Windows.
• Skúsenosti s rôznymi databázami (Oracle, MSSQL, MaxDB alebo DB2).

Čo v Ciklum Western Europe získaš?

Pre tvoj pracovný rast:
+ Možnosť meniť smer tvojej kariéry a rotovať nielen medzi viac ako 100 projektmi z najrôznejších domén (bankovníctvo, e-commerce, logistika, gaming, health-care), ale aj technológiami (od mainstreamových ako sú Javascript, .NET, Java až po tie menej obvyklé - F#, Drupal).
+ Prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast (Udemy, interné a externé školenia, workshopy, účasť na zahraničných konferenciách, hackatony, coding dojo, jazykové kurzy).
+ Možnosť podieľať sa na vzdelávaní IT komunity na Slovensku - organizujeme meetupy, technické kurzy pre dievčatá, spolupracujeme so študentmi z vysokých škôl.
+ Nadriadených, ktorí rozumejú svojim ľuďom - sami bývali vývojári, preto vedia, čo ich ľudia potrebujú.
+ Techniku, ktorá ti bude vyhovovať. Môžeš si vybrať medzi DELL, MacBook alebo Linux.

Pre tvoj work - life balance:
+ Home-office a flexibilný pracovný čas, vďaka ktorým môžeš naplánovať pracovný týždeň podľa svojich potrieb.
+ 5 týždňov dovolenky, 2 Sick days - na cestovanie, čas s rodinou alebo napríklad aj sledovanie Netflixu.
+ Pekné kancelárie v centre Bratislavy a so super dopravnou dostupnosťou. Menšie kancelárie, žiadne veľké open space.
+ Elektrické zdvíhacie stoly, ktoré preventívne pôsobia proti bolestiam chrbta.
Každý týždeň spoločné raňajky, kde preberieme novinky pri dobrom jedle, ovocí a káve.
+ Ak sa potrebujete odreagovať, môžete si zahrať ping-pong, PlayStation, Xbox, stolný futbal, šípky alebo relaxovať v našom Social roome.
+ Cvičenie jógy priamo na pracovisku.
+ Program pre duševné zdravie Soulmio (prevencia duševného zdravia, živé prenosy alebo videá so psychológmi, články o duševnej pohode, osobné stretnutia so psychológom atď.).

A navyše:
+ Môžete si užiť spoločné akcie, ktoré už majú tradíciu (firemný event Outdoor, Vianočná párty, Board games, lyžovačka, maratónsky beh po Bratislave atď.)

Informácie o výberovom konaní

Chceš o nás vedieť viac?

Tak počúvaj náš podcast PodVocasem - https://www.podvocasem.cz/

Sleduj nás na Instagrame (ciklumwe), alebo sa zastav na niektorom z našich meetupov Nalejvárna.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Radi privítame nového kolegu, ktorý vyhľadáva aktuálne informácie o najnovších technológiách a trendoch a je ochotný pracovať v medzinárodnom prostredí.

Spoločnosť Ciklum Western Europe (predtým známa ako CN Group CZ) je lídrom v oblasti nearshore agilného vývoja softvéru a poskytuje svoje služby v kľúčových odvetviach, ako sú financie, doprava, logistika, publishing, telekomunikácie, e-commerce, embedded, zdravotníctvo a QA/testovanie.

Naša silná kultúra a hlboké odborné znalosti sú podporené globálnymi príležitosťami a neuveriteľným tímom takmer 4000 talentovaných odborníkov po celom svete, renomovanými investormi a solídnym portfoliom klientov.
Špecializujeme sa na produktové inžinierstvo a digitálne služby využívajúce najnovšie technológie pre spoločnosti v rebríčku Fortune 500 aj pre rýchlo rastúce organizácie.

Pokiaľ hľadáte zaujímavú pracovnú príležitosť v spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inovácií a technológií, pozrite sa na voľné pozície v spoločnosti Ciklum Western Europe tu: https://jobs.ciklum.com/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4717655  Dátum zverejnenia: 4.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac