Vodič

Ciki Trans s. r. o.

Miesto práce
Česko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
2.05.2024
Od 1 400 EUR/mesiacMesačný zárobok je od 1.400€ do 2500€ Priemerný mesačný nájazd je 10-15.000km. Limit je 10.000km, vsetko nad preplácame (0.14€/km). Mesačný zárobok je fix, platí aj pri menšom nájazde než je limit.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového mladého kolegu, do nášho malého tímu, s obľubou a nadšením pre autá, jazdenie a všetko tomu spoločné.

Naša dopravná firma sa zaoberá prepravnými službami vozidiel po Európskej únii. Vozíme výlučne nové, športové a luxusné autá, ktoré prepravujeme na nových kvalitných autoprepravnikoch. Doručovanie prebieha na letiská, prístavy, showroomy alebo ku konkrétnym zákazníkom v krajinách DE,AT,CZ,SK,HU,PL.

Požadujeme :

vodičský preukaz typu B+E nutnosť
základy AJ,NJ
zodpovednosť za zverené vozidlo
samostatnosť
časovú dochvíľnosť
živnosť / s.r.o.

Čo ponúkame :

seriózny prístup
prácu v mladom tíme
flexibilný pracovný čas
jazdí sa na kvalitných SUV zn. Porsche
možnosť v budúcnosti platového rastu

Pracovný čas je flexibilný, keďže dlhé jazdy začínajú aj v noci požadujeme človeka, ktorý je schopný a skúsený pri nočnom jazdení. Dlhšie náročnejšie cesty kombinujeme so spaním na hoteli.

Mesačný zárobok je 1.400€
Priemerný mesačný nájazd je 10-15.000km.
Limit je 10.000km, vsetko nad preplácame (0.14€/km). Mesačný zárobok je fix, platí aj pri menšom nájazde než je limit.

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielať na uvedenú emailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

WhatsApp - Základy

Vodičský preukaz

B, E

Počet rokov praxe

2

Naša Firma sa zaoberá primárne s dovozom a vývozom vozidiel v rámci EU (SK/CZ/AT/PL/DE/HU/IT/CH).
Ponúkame taktiež prevoz tovaru/motocyklov/sťahovacie' prace.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4813994  Dátum zverejnenia: 28.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac