Montážny operátor/ka - FINISH

CIKAUTXO SK s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
480,- EUR + variabilná zložka mzdy do výšky 160,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážny operátor/ka - Finish
- Zodpovednosť za dokončovanie výrobkov podľa dodacieho listu. V prípade potreby
vykonávať výmenu príslušenstva a urobiť nastavenie zariadenia.
- Ukladať diely do zodpovedajúcich obalov, a tie potom označiť príslušným dodacím listom.
- Vykonávať základné stanovené úkony údržby, či už ako prevenciu alebo v dôsledku opravy alebo zlepšenia.
- práca je na 3 zmeny (týždeň ranná zmena, týždeň poobedná zmena...)

motivujúce finančné ohodnotenie
- 13-ty plat
- prémie
- dochádzkový bonus
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- letné a zimné firemné podujatia pre zamestnancov
- možnosť kariérneho postupu v rámci spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu posielajte životopisy.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú následne pozvaný na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

ostatná priemyselná výroba, technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

operátor

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť sa zaoberá produkciou gumových výrobkov pre automobilový priemysel a elektro priemysel.
Spoločnosť vyhrala ocenenie Firma roka 2013.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Budovateľská 6
940 64 Nové Zámky

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Klaudia Csonka Füle
Tel.: +421918992802
E-mail: poslať životopis
ID: 871428   Dátum zverejnenia: 28.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   480,- EUR + variabilná zložka mzdy do výšky 160,- EUR