Trainee - vysokoškolský absolvent

CIKAUTXO SK s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská 6, Nové Zámky-Dolná kapsa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiackoncoročné odmeny, príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať v oblasti automotive?

Hľadáš medzinárodnú firmu, kde nájdu uplatnenie aj tvoje jazykové znalosti?
Chceš pracovať v dynamickej spoločnosti na zaujímavých projektoch?
Chceš byť súčasťou tímu a hľadať zlepšenia a nové riešenia?

V TOM PRÍPADE HĽADÁME PRÁVE TEBA!

Máš možnosť zapojiť sa do nášho 9 mesačného trainee programu počas ktorého si vyskúšaš viaceré pracovné činnosti a spolu zistíme, čo ti najviac pasuje a ktorým smerom by si sa mohol v našej firme uberať.
Po celú dobu budeš mať prideleného mentora, ktorý ťa postupne zoznámi s fungovaním automobilového priemyslu, jedného z najdynamickejších v súčasnosti. Dodávame pre konečných výrobcov automobilov ako Nissan, Ford, Škoda, Volkswagen, Peugeot, Citroen, Renault, Audi, Jaguar, Land-Rover...

Urob prvý a najdôležitejší krok smerom k tvojej perspektívnej kariére. Po úspešnom absolvovaní trainee programu sa ti otvárajú ďalšie možnosti v našej spoločnosti.

- Práca v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť podieľať sa na ďalšom raste spoločnosti a nových zaujímavých
projektoch
- Podpora profesijného rastu, prehlbovanie vzdelávania v obore
- Možnosť kariérneho rastu
- Jazykové kurzy
- Pružný pracovný čas
- Koncoročné odmeny
- Príspevok na dopravu
- Príspevok na stravu nad rámec zákona

Zaujala ťa táto pracovná ponuka? Pošli nám tvoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Podmienkou je ukončená VŠ, prípadne štúdium
posledného ročníka
- Podmienkou je komunikácia v anglickom jazyku -
anglický jazyk využívaný na dennej báze
- Chuť ďalej sa učiť a získavať nové vedomosti
hlavne z praktickej oblasti
- Flexibilita
- Samostatnosť a vlastná iniciatíva pri riešení
problémov

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá produkciou gumových výrobkov pre automobilový priemysel a elektro priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4114701  Dátum zverejnenia: 11.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac