Technik údržby - vstrekolisy

CIKAUTXO SK s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ASAP
764, po odpracovaní 6 mesiacov zvýšenie na 864, bonusy až do výšky 260

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava a údržba výrobných strojov a technologických zariadení
- organizácia odstávok strojov
- preventívne prehliadky a inštalácie
- spolupráca v analýze porúch
- strojový park tvorí 22 vstrekolisov, ktoré spracovávajú gumu
- jedná sa o prácu na 3 zmeny, od pondelka do piatku

- práca v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- 13-ty plat
- dochádzkový bonus
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- letné a zimné firemné podujatia pre zamestnancov
- možnosť kariérneho postupu v rámci spoločnosti

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis s telefonickým kontaktom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické,elektrotechnické

Prax na pozícii/v oblasti

údržba

Počet rokov praxe

3

- držiteľ elektrovyhlášky §22
- uchádzač musí mať skúsenosti v nasledovných oblastiach: hydraulika, pneumatika, mechanika, elektrotechnika, čítanie hydraulických a pneumatických schém
- základná znalosť technického kreslenia, schopnosť tvoriť jednoduché výkresy
- znalosť princípov PLC
- užívateľská znalosť MS Windows a MS Office
- základy trieskového obrábania
- prax na údržbe vo výrobnej spoločnosti
- schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
- spoľahlivosť a komunikatívnosť
- skúsenosť so vstrekolismi je výhodou, nie však podmienkou
- hľadáme človeka, ktorý je schopný myslieť analyticky, prísť na príčinu problému a na základe toho dospieť k rozhodnutiu ako problém riešiť
- ďalšími výhodami, nie však podmienkami sú: ovládanie počítačových systémov, preukaz VZV (alebo skúsenosť s VZV), kuričský preukaz, vodičské oprávnenie sk. B

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá produkciou gumových výrobkov pre automobilový priemysel a elektro priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1340919  Dátum zverejnenia: 18.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 764, po odpracovaní 6 mesiacov zvýšenie na 864, bonusy až do výšky 260