Java Developer / Java Vývojár

CIIT GmbH

Miesto práce
Seberíniho, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2000 € /mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj webovských aplikácií pre jednu z najväčších európskych lotérií.
Tvorba architektúry a designu aplikácií, vývoj a Unit testovanie.

Vývoj v Jave, s použitím nasledujucich technológií a produktov:

JPA, JSP, HTML, CSS, JAXB, xStream, XML, Xpath, Json, JsonPath
Oracle DB, SQL, Oracle Weblogic Server 12.2
Ant, Maven, GruntJs, Gulp, AngularJs, SoapUi, Postman
Selenium, Appium, Jenkins, Jira

Vývoj softvéru bude vedený podla agilnej metódy Scrum.

Výhodné platové podmienky, mladý, agilný team, vysoka flexibilita, školenia.
Možnosť realizácie vlastných návrhov, moderné kancelárie v blízkosti centra s bezproblémovým parkovaním, občerstvenie na pracovisku, stolný futbal, výuka Nemeckého jazyka.
Pracuje sa v teame v office CIIT nie on-site u zakaznika.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Expert
SQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
CSS - Pokročilý
Angular - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť učiť sa nové technológie, výborné analytické myslenie, samostatnosť, tímovosť.
Skúsenosti v oblasti vývoja Webovských aplikácii sú veľkou výhodou.

Spoločnosť CIIT s.r.o., pobočka Viedenskej CIIT GmbH, je prevádzkovateľ služieb v oblasti softvérového inžinierstva a systémovej integrácie.
Našim základným zameraním je architektúra a vývoj softvérových riešení.
Spoločnosť CIIT ma hlavné sídlo vo Viedni s pobočkou v Mnichove a Bratislave.

Technickým zameraním spoločnosti je vývoj softvéru pre Web a mobile devices.
Ako Oracle Education Center (predtým Sun Partner) ponúka CIIT aj širokú paletu školení v oblasti Javy, Microservices, Javascript, Spring, Design Patterns, a mnohé iné. Viac na stránkach https://ciit.eu a https://javatraining.eu .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1423411  Dátum zverejnenia: 17.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2000 € /mes.