Можливість для людей з України

Doučovateľ/ka matematiky alebo slovenčiny v Bratislave

Cielene, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 12 EUR/hod.Pri skupinových kurzoch vyššia mzda možná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a motivovaných doučovateľov a lektorov v predmetoch: matematika alebo slovenský jazyk a literatúra.
Výučba prebieha prevažne u klienta doma (individuálne doučovanie) alebo v našich učebniach v Bratislave - Starom Meste (individuálne doučovanie & skupinové kurzy), prípadne online.
Uprednostňujeme uchádzačov s dlhodobým záujmom o pozíciu.
Nástup možný ihneď.

Flexibilný pracovný čas - najmä v poobedných hodinách
Možnosť práce aj z domu (online doučovanie)
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Pravidelné mesačné odmeny + koncoročné odmeny
Atraktívna prax
Vzdelávanie a metodická podpora lektorov
Práca v mladom, inovatívnom kolektíve
Multisport karta
Príspevok na technické vybavenie & učebnice

V prípade, že Vás uvedená ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, svoj životopis.
Osobné pohovory budú prebiehať v januári a februári 2023 - nových doučovateľov prijímame priebežne.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodné vedy, technické alebo ekonomické smery / slovenský jazyk

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Učiteľ / absolvent VŠ / študent 1. a vyššieho ročníka požadovaného odboru, príp. aktívny dôchodca
Časové možnosti odučiť aspoň dve hodiny týždenne
Chuť pracovať s mladými ľuďmi a deťmi
Jasné a zrozumiteľné vysvetľovanie
Dochvíľnosť a zodpovednosť
Tvorivé myslenie
Skúsenosti s doučovaním alebo prax na školách sú vítané

Cielene je rodinná firma založená bývalými spolužiakmi z Matfyzu, dnes manželmi Matúšom a Lindou Metesovcami. Naše vzdelávacie centrum vzniklo v roku 2012 ako malý projekt určený na doučovanie matematiky v Bratislave – primárne pre žiakov VŠ, keďže vysokoškolská matematika bola a stále je našou srdcovkou.
Naše služby sme rozšírili o skupinové prípravné kurzy na prijímacie pohovory v roku 2015 – učíme piatakov, ôsmakov i deviatakov, ale aj maturantov a pripravujeme na medicínu.
Od roku 2019 sídlime v krásnych priestoroch na bratislavských Palisádach, kde učíme v 8 moderných učebniach. Stovky spokojných referencií od našich žiakov (a ich rodičov) na prípravné kurzy, osobné a online doučovania nás tešia a motivujú k ďalšej práci.
ID: 3287058  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.