2 200 - 4 300 EUR

.NET Full-stack softvérový vývojár

CID Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako softvérový vývojár zodpovedáš za komplexný životný cyklus našich softvérových produktov. Budeš súčasťou celého procesu od analýzy požiadaviek a zostavenia konceptu, cez vytvorenie návrhu softvéru, implementáciu a dokumentáciu ako aj testovanie softvéru, až po uvedenie systému do prevádzky.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1800

• moderné a príjemné pracovné prostredie s plnou starostlivosťou
• skvelá atmosféra v tíme
• práca s najmodernejšími technológiami
• MSDN subscription Professional
• JetBrains Toolbox All products pack
• tímové akcie
- sick days

Tvoj detailný životopis (v slovenčine alebo angličtine) nám prosím zašli e-mailom vrátane očakávaného platu na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - pokročilý
ASP.NET - pokročilý
C# - pokročilý
JavaScript - pokročilý
TypeScript - základy

Počet rokov praxe

2

Si absolventom informatiky alebo porovnateľného smeru a máš aspoň dva roky pracovných skúseností. Okrem nadšenia pre vývoj softvéru rozumieš softvérovej architektúre, máš analytické myslenie a vysoké nároky na kvalitu. Ako Full-stack vývojár využívaš svoje vedomosti v Backende i vo Frontende, aj vzhľadom na známe návrhové vzory a štandardy čistoty kódu. Vyhovujú ti agilné metodiky a oceníš výhody source code manažmentu s Git a continuous integration toolchain. Naviac dokážeš pracovať nezávisle a preberať zodpovednosť za svoje projekty. Tvoja blesková chápavosť, abstraktné myslenie a analytický prístup k riešeniu problémov sa odzrkadľujú v tvojej dennej práci. Taktiež presvedčí tvoje priateľské a otvorené vystupovanie a dôraz na tímového ducha. Tvoj profil uzatvára dobrá angličtina slovom i písmom.

Dodatočné skúsenosti/znalosti sú výhodou:
• vývoj web aplikácií (HTML, JavaScript, CSS, predovšetkým SPA s Angular 2+, Typescript)
• vývoj backend služieb / webových služieb (REST/HATEOAS, ideálne v rámci .NET toolsetu)

CID GmbH je súčasťou rýchlo rastúcej a inovatívnej skupiny spoločností zameraných na trhy budúcnosti v oblastiach optimalizácie obchodných procesov a informačného manažmentu. V súčastnosti sa našich okolo 220 zamestnancov z rôznych krajín stará o početných uznávaných zákazníkov o.i. z oblastí telekomunikácií, automobilového priemyslu, poisťovníctva a prepravy. Spolu s partnermi z oblasti vedy a výskumu využíva CID najnovšie poznatky na vývoj nových prístupov k manažmentu informácií, ich vyhľadávania a kategorizácie. Prostredníctvom svojej nepretržite rastúcej medzinárodnej siete si CID Group posilňuje konkurencieschopnosť do budúcnosti, a tým si upevňuje svoju pozíciu na trhu.

Tvoja perspektíva v @CID
... je rozmanitá! Chceš urobiť dieru do sveta? CID ti ponúka túto možnosť v rámci našej ekonomicky stabilnej a rastúcej skupiny spoločností. Popri denných úlohách ťa očakávajú veľké výzvy a mnoho možností aktívne formovať budúcnosť, vnášať tvoje nápady a zúčastňovať sa na ich realizácii.

Staneš sa súčasťou flexibilného, vysoko motivovaného mladého kolektívu. Otvorenosť a priateľskosť ako aj príjemné a moderné pracovné prostredie ti u nás umožnia ľahký nástup.

V CID vyvíjame ukážkové produkty pre najväčších hráčov v rôznych odvetviach. U nás sa komunikuje priamo a rozhodnutia padajú rýchlo. Spolupráca s poprednými technologickými partnermi po celom svete ponúka najlepšie podmienky na tvoj ďalší profesný rast, ktorý my chceme podporiť. Keďže máme záujem o dlhodobú spoluprácu, podpis pracovnej zmluvy na dobu neurčitú je v rámci našej skupiny samozrejmosťou.

Ponúkame ti konkurenčný plat a perspektívu úspešného odborného rozvoja na stabilne rastúcom trhu. Ak ťa naša spoločnosť a táto pozícia zaujali, tešíme sa na tvoj životopis. Prosíme o jeho zaslanie (v slovenčine alebo angličtine) vrátane očakávaného platu.

Žižkova 9
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Malár
E-mail: poslať životopis
ID: 3660038   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1800