Obchodný zástupca - brigáda

CICERO GROUP s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou/ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.+ variabilná zložka mzdy v závislosti od výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť každému, kto si chce privyrobiť. Pozícia je vhodná aj popri zamestnaní, pre mamičky na rodičovskej, absolventa, ale aj pre uchádzačov bez skúsenosti.

Tvojou náplňou práce bude:
- aktívne vyhľadávanie nových klientov v pridelenom regióne
- zisťovanie potrieb klientov
- prezentovanie produktov a služieb spoločnosti
- osobná, telefonická, mailová komunikácia
- budovanie obchodných vzťahov
- vedenie obchodných rokovaní
- marketingové aktivity

Typ pracovnej zmluvy a pracovný čas dohodou - (plný úväzok, skrátený, brigáda popri, atď.). Mzda, prémie a benefity dohodou.

- sám si vyberieš, kedy budeš pracovať
- motivujúce ohodnotenie na základe Tvojich výsledkov
- stabilné zázemie spoločnosti
- 100% zaškolenie a podpora pri dosahovaní výsledkov

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov s termínom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci a cieľavedomosť
- ochota a chuť sa učiť novým veciam
- trpezlivosť
- výborné komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie
- spoľahlivosť

Spoločnosť sa venuje cez 15 rokov výrobe reklamy - svetelnej, nesvetelnej, reklamných nosičov, 3D nápisov a pod. Sme dodávateľom v rámci celého Slovenska. Viac na našich webových stránkach www.cicero-reklama.sk.
Aktuálne prehodnocuje svoje aktivity na nových trhoch a nových projektoch, pričom táto pozícia je tvorená pre novú činnosť spoločnosti, kde chce nadviazať na už existujúce, úspešne zázemie materskej firmy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Elektrárenská 1
83104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Hoangová
Tel.: +421948291576
E-mail: poslať životopis
ID: 3965290  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.