Samostatná účtovníčka

CIBS s.r.o.

Miesto práce
Jarošova 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. samostatné a komplexné vedenie účtovníctva
2. fakturácie ( vystavovanie faktúr a evidencia došlých faktúr)
3. cash flow management ( evidencia bankových výpisov, denné a týždenné cash flow reporty)
4. ostatné účtovania ( leasing, pokladne, majetok, ceniny a interné doklady)
5. predpríprava daňových priznaní
6. spolupráca s prípravou mesačných reportov
7. spolupráca s prípravou ročnej uzávierky

Finančné bonusy - 13. plat a ročné zvyšovanie mzdy
Výborná dopravná dostupnosť, možnosť parkovania
Skvelé kolegyne a parádny výhľad:)

Výberové konanie má dve časti: telefonické interview a osobné stretnutie.
Tešíme sa na Vás!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

CIBS ponúka odborné poradenstvo v oblasti podnikania, účtovníctva a miezd, dopravy a logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
OMEGA - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

-pokročilá znalosť podvojného účtovníctva
- znalosť Omega je výhodou, nie podmienkou
-minimálne pasívna znalosť anglického jazyka je potrebná
- samostatnosť

CIBS poskytuje účtovné a mzdové služby, podnikateľské poradenstvo a operatívny manažment.
CIBS sa zaoberá zakladaním a správou obchodných spoločností na Slovensku, zabezpečením administratívnych záležitostí .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CIBS s.r.o.
Jarošova 1
831 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: oddelenie CIBS Personálne
Tel.: +421255569862
E-mail: poslať životopis
ID: 3551043   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200