Operátor baliaceho stroja a balenia

CIBI s.r.o.

Miesto práce
Kamenárska 1365, Marcelová
Termín nástupu
01.09.2024
880 EUR/mesiacdochádzkový a zmenový bonus, nočný príplatok, príplatok za zastupiteľnosť inej funkcie, finančný príspevok na stravné. Počas 3 mesačnej skúšobnej doby je základná mzda 800 Eur, bonus a príplatky sú vyplácané od začiatku pracovného pomeru pri splnení podmienok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavovať a obsluhovať baliaci stroj,

Nastavovať a obsluhovať kontrolné váhy,

Kontrolovať hmotnosť výrobkov podľa metrologického poriadku,

Baliť hotové výrobky v správnom množstve do kartónov,

Nastavovať a obsluhovať lepiaci stroj kartónov.

Nakladať kartóny v správnom množstve na paletu,

Skontrolovať a nalepiť správnu etiketu na kartón.

Viesť evidenciu o kontrole hmotnosti, správnosti etikety a označenia,

Viesť evidenciu o používaní množstva baliaceho materiálu,

Viesť evidenciu o zabalenom množstve jednotlivých výrobkov,

Dopĺňať požadované informácie do elektronického systému výroby,

Kontrolovať a udržiavať čistotu a poriadok vnútri a v okolí baliaceho stroja, rentgenového detektora, kontrolných váh,

Výpomoc podľa pokynov nadriadených,

Výroba je v súčasnosti trojzmenná, plánom je rozšíriť výrobu o ďalšiu zmenu, prípadne vyrábať v tzv. nepretržitej prevádzke. Pri práci je povinné nosiť pracovné oblečenie a dodržiavať predpisy a čistotu na pracovisku. V prípade, že uchádzať nemá vzdelanie potravinárskeho zamerania, je potrebné získať odbornú spôsobilosť na epidemiologicky závažnú činnosť na prácu s potravinami (nie je podmienkou pri nástupe, je však podmienkou získať si osvedčenie do jedného roka od prijatia)

Ponúkame prácu na plný úväzok. Okrem základnej mzdy ponúkame dochádzkový bonus, zmenový bonus a takisto aj nočný príplatok za prácu v noci, ktorý je povinnosťou v zmysle zákonníka práce. Je tu možnosť osobnostného rastu, osvojiť si znalosti na iných pozíciách, vernostné ohodnotenie. Rastúcim sa počtom zamestnancov nielen vo výrobe sa posilňuje aj sociálny program zamestnávateľa a plánujú sa aj iné sociálne výhody a benefity. Zamestnancom je poskytovaný finančný príspevok na stravu.

Presný termín vzniku štvrtej zmeny nie je určený, preto očakávame životopisy priebežne až do konca júla 2024. Oslovovať ich budeme pravdepodobne až po vytýčení termínu spustenia štvrtej zmeny.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2024 (ostáva ešte 93 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výhodou je potravinárske zameranie, pekár, kuchár, cukrár, ale nie je to podmienka

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Nie je potrebná prax k výkonu tejto činnosti. Je však pozitívum, keď má uchádzač vzdelanie potraviná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základom je otvorená myseľ, počúvať a priučiť sa od ostatných stálych zamestnancov, logické myslenie, disciplína pri všetkých úkonoch v práci, dokázať rešpektovať nadriadených, spoľahlivosť nielen pri výrobe, ale aj v dochádzke do zamestnania, kolektívny duch.

Dynamicky sa rozvíjajúca potravinárska spoločnosť na juhu Slovenska, ktorá vyvíja, vyrába a predáva privátne značky, pre celý svet. Je takisto výrobcom Mclloyds brandov známych aj v obchodných reťazcoch na Slovensku (Biosaurus, Little Angel, Kimifinne....). Jedná sa o jedinečné chipsy, extrudované výrobky a popované chipsy väčšinou v BIO kvalite, bez alergénov, bez gluténu. Dopyt po nich výrazne narástol v posledných rokoch, s čím súvisí nárast počtu zamestnancov nielen vo výrobe, ale aj v administratíve a v pridružených oblastiach. Firma exportuje svoje výrobky do celého sveta, vrátane takmer všetkých obchodných reťazcov na Slovensku. Portfólio výrobkov je možné pozrieť na stránke www.mclloyds.eu a www.cibi.sk

Kontakt

ID: 4802336  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac