Asistent manažéra kvality v potravinárskej firme

CIBI s.r.o.

Miesto práce
Kamenárska 1365/9, Marcelová
Termín nástupu
okamžite
1 000 EUR/mesiacNa začiatku pracovného vzťahu ponúkame základnú mzdu pre asistenta 1000,- Eur. K ďalšiemu prehodnoteniu mzdy dôjde už po skončení skúšobnej doby a následne po roku trvania úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Spolupráca pri vykonávaní, riadení a dodržiavaní
štandardov kvality podľa HACCP, BRC, IFC
2. Vypracovanie výstupných formulárov týkajúcich sa kvality
3. Riešenie požiadaviek a reklamácií obchodných partnerov
4. Vedenie agendy BRC, HACCP, IFC
5. Vedenie agendy certifikácie BIO, GLUTEN FREE, ....
6. Spolupráca s akreditovanými laboratóriami - odber vzoriek na analýzy
7. Vedenie kompletnej administrácie pri riadení kvality
8. Vedenie kompletnej administrácie pri riadení BIO kvality
9. Kontrola došlých surovín, neporušenia obalov
10. Školenie zamestnancov ohľadne bezpečnosti a kvality potravín
11. Interná inšpekcia prevádzky a kontrola dodržiavania kontrolných bodov

Životopis prosíme zasielať v slovenskom aj v anglickom jazyku spolu s motivačným listom. Následne budú vybraní uchádzači telefonicky kontaktovaní.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je potravinárske zameranie , ale nie je to podmienka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou sú skúsenosti v oblasti manažmentu kvality.

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť pri riešení úloh, flexibilita, organizačné schopnosti, práca v tíme, komunikačné zručnosti.

Dynamicky sa rozvíjajúca potravinárska spoločnosť na juhu Slovenska, ktorá vyvíja, vyrába a predáva privátne značky, pre celý svet. Je takisto výrobcom Mclloyds brandov známych aj v obchodných reťazcoch na Slovensku (Biosaurus, Little Angel, Kimifinne....). Jedná sa o jedinečné chipsy, extrudované výrobky a popované chipsy väčšinou v BIO kvalite, bez alergénov, bez gluténu. Dopyt po nich výrazne narástol v posledných rokoch, s čím súvisí nárast počtu zamestnancov nielen vo výrobe, ale aj v administratíve a v pridružených oblastiach. Firma exportuje svoje výrobky do celého sveta, vrátane takmer všetkých obchodných reťazcov na Slovensku. Portfólio výrobkov je možné pozrieť na stránke www.mclloyds.eu a www.cibi.sk
ID: 4770746  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac