30 EUR/hod.

IT - Programátor, Wordpress

Ci investment group, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)
30 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pokrocile znalosti:
-- Wordpress (na urovni tvorby / uprav pluginov, uprav tem, znalost WP API)
-- PHP7+ (na urovni porozumenia kodu tretich stran a jeho modifikacie), vratane nastaveni PHP

mierne pokrocile znalosti:
-- CSS (kaskadove styly)
-- HTML

zakladne znalosti:
-- MySQL (databaza)
-- napojenia na externe API (na urovni pochopenia kodu, vhodna teda znalost EN jazyka na urovni porozumenia technickej dokumentacie k API)

Komunikacia cez Trello
Schopnost pracovat v "nestandardnom" prostredi MIOWEB.
MIOWEB nema, zial, oficialnu moznost pripojit sa priamo ku kodu (cez tzv. FTP/SFTP), ani k databaze, pouzivaju sa nastroje v prehliadaci, resp. podla preferencie daneho vyvojara, ako:

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

30 eur / hodina

-- Práca v startupe (v začínajúcej spoločnosti), kde je pravdepodobnosť kariérneho rastu.
-- Možný home office (práca z domu)

Pošlite nám, prosím, svoj životopis a vaše doterajšie skúsenosti na email. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.9.2019 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Precízny. Zastihnuteľný počas celého dňa. Promtné riešenie urgentných záležitostí.

Sme investičná spoločnosť, ktorá prevádzkuje crowdfundingovú platformu s cieľom sprostredkovať investície do realitných projektov - prevažne na Slovensku. Možno menej formálna, no za to ambiciózna skupinka ľudí, hľadá k sebe skvelých, pracovitých kolegov s citom pre detail, ktorí pomôžu nám všetkým rásť - pracovne, ale aj ľudsky. Webstránka: https://investiciaslovensko.sk

Huszova 4994/6
058 01 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ondrej Cirbus
Tel.: +421911064063
E-mail: poslať životopis
ID: 3758057   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30 eur / hodina