Pracovník vlastnej ochrany SBS

CHYŽBET SK, s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská 1234, 038 53 Turany
Termín nástupu
ihneď
700 EUR/mesiac+príplatky za prácu v noci, sobot, nedeľu a nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

fyzická ochrana objektu spoločnosti

V prípade záujmu pošlite životopis na mailovú adresu - [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“) podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16)

predaj a výroba zámkovej dlažby, ťažba štrkov a ich spracovanie, výroba betónových kanalizačných systémov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3241586  Dátum zverejnenia: 26.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac