Reagujte bez životopisu

Vodič na nákladnom aute s hydraulickou rukou

Chupáč AUTODOPRAVA, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 700 - 2 000 EUR/mesiacŽivnosť 9€/hod TPP 6,5€/hod v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie nákladného auta+obsluha hydraulickej ruky, bežná údržba vozidiel

Možnosť zaručenia na HR+kurz zdvíhacieho zariadenia a viazača

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Chut pracovať ,zodpovednosť.

Firma Chupáč AUTODOPRAVA, s.r.o. sa zaoberá nakladaním, prepravou a vykladaním tovaru. Naša flotila dokáže zvládnuť manipuláciu v nedostupnom teréne a s ťažkým nákladom. Staviame betónové stĺpy, stĺpy verejných osvetlení, ponúkame manipulačné práce pri pokrývaní striech, prevoz stavebných materiálov, krovov, nového dreva atď. Prepravujeme rôzne druhy paletových výrobkov, unimobuniek, strojov.
ID: 4223968  Dátum zverejnenia: 8.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac