Advokátsky koncipient

CERHA HEMPEL Šiška & Partners s. r. o.

Miesto práce
Palisády 33, 811 06 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
850€/mesiac + pohyblivá zložka mzdy na základe splnenia dohodnutých ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca si vyžaduje komunikáciu hlavne v nemeckom alebo anglickom jazyku s internými aj externými klientmi firmy na dennej báze. Podmienkou je znalosť nemeckého alebo anglického jazyka slovom aj písmom.
Vyžadujeme výborné organizačné schopnosti, spoľahlivosť, zodpovednosť, lojalitu, časovú flexibilitu a vysoké pracovné nasadenie, aktívny prístup k riešeniu problémov a schopnosť zvládať stres. Vedieť pracovať samostatne i ako tímový hráč.

Ponúkame:
- prácu v medzinárodnom prostredí , v príjemnom kolektíve
- príležitosť uplatniť vlastné znalosti
- možnosť odborného rastu, účasť na vzdelávacích podujatiach v rámci SR a v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujemcovia pošlú životopis spolu s motivačným listom e-mailom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

CERHA HEMPEL je jednou z popredných sietí korporátnych advokátskych kancelárií v strednej a východnej Európe s centrálou vo Viedni s viac ako storočnou tradíciou. S tímom viac ako 200 právnikov garantujeme našim klientom skúsenosti a odborné znalosti vo všetkých oblastiach korporátneho a obchodného práva a členom nášho tímu profesionálny rast v prostredí medzinárodnej advokácie. Advokátska kancelária CERHA HEMPEL Šiška & Partners pôsobí na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997. Každá kancelária v rámci siete CERHA HEMPEL zamestnáva vysokokvalifikovaných a viacjazyčných právnikov a má stály prístup k zdrojom a odborným znalostiam celej siete CERHA HEMPEL. Vďaka úzkej a pravidelnej spolupráci medzi našimi kanceláriami sme schopní zaručiť, že právne poradenstvo, ktoré poskytujeme našim klientom vychádza z hlbokých znalostí individuálneho prostredia jednotlivých krajín a je poskytované v medzinárodných štandardoch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3603561  Dátum zverejnenia: 19.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850€/mesiac + pohyblivá zložka mzdy na základe splnenia dohodnutých ukazovateľov