Čašník/-čka

CHRYZOPAS, s.r.o.

Miesto práce
Oščadnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda od 3,50€ /1hod.(netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov v reštaurácii tj. výdaj a príprava teplých a studených nápojov, vynášanie teplých a studených jedál, práca s ERP, dodržiavanie HCCP, udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku

práca v stabilnej spoločnosti
zabezpečenie ubytovania
možnosť osobného ohodnotenia

Náš penzión Dedovka je rodinne založený a preto hľadáme zamestnancov, ktorí prispejú svojou kvalitou k našim poskytovaným službám. Na vlastných skúsenostiach vieme, čo táto práca obnáša a preto sa snažíme ako o spokojnosť hostí aj zamestnancov.
Prosím kontaktujte nás na e-mail: [email protected]
mobil.číslo:+421 903 80 49 48 Poláková Zuzana

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôležitý je pozitívny vzťah k práci a zodpovednosť, šikovnosť,príjemné vystupovanie
udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku

Poskytovanie reštauračných a ubytovacích služieb

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3518374  Dátum zverejnenia: 17.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda od 3,50€ /1hod.(netto)