HR Koordinátor

chrysso s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 - 1500 , dohodou na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadáme uchádzača na pozíciu HR Konzultant, ktorý má záujem a dokázateľné skúsenosti v oblasti ľudských zdrojov (nábor a výber zamestnancov, vzdelávanie...) a má skúsenosti s obsadzovaním pozícií stredného až vrcholového manažmentu.

- administratívna činnosť spojená s náborom a výberom pracovných pozícií stredného a vyššieho manažmentu
- telefonický assesment
- headhunting
- inkubátor stredného a vyššieho manažmentu - vzdelávacie procesy, tréningy
- spolupráca s kolegami v rámci HR tímu
- inzerovanie pracovných ponúk a zviditeľňovanie ponúk na sociálnych sieťach
- aktívne vyhľadávanie kandidátov a ich selekcia
- príprava a vedenie výberových konaní
- koordinácia a organizačné zabezpečenie vzdelávacích a rozvojových aktivít
- riadenie HR “hard” procesov
- reporting
- Zodpovednosť za správu ochrany osobných údajov

- atraktívne pracovné prostredie vrátane najnovšej technológie
- možnosť sebarealizácie a uplatňovania moderných postupov
- priestor pre odborné vzdelávanie, profesijný rast
- mobilný telefón

PROCES VÝBEROVÉHO KONANIA JE ZAMERANÝ NA VYPRACOVANIE ZADANIA, KTORÉ PREUKÁŽE VAŠE SCHOPNOSTI, ZRUČNOSTI A VEDOMOSTI V OBLASTI ĽUDSKÝCH ZDROJOV, BLIŽŠIE INFORMÁCIE ZÍSKATE PO ÚSPEŠNOM ABSOLVOVANÍ 1. KOLA.

V prípade záujmu nám zašlite životopis s fotografiou na nižšie uvedený mail.

Váš záujem o nami inzerovanú pozíciu si veľmi vážime, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- nutná prax na rovnakej alebo podobnej pozícii z oblasti ľudských zdrojov
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- analytická osobnosť orientovaná na detail a cieľ
- znalosť Zákonníka práce

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je investičná činnosť v rôznych oblastiach pôsobenia. Našou snahou je zabezpečiť všetky prebiehajúce, ale i plánované projekty kvalitnými partnermi a spolupracovníkmi, ktorí sa budú spolupodieľať na procese neustáleho zlepšovania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CHRYSSO HOLDING s. r. o.
Popradská 56
040 01 Košice
ID: 3382214   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 - 1500 , dohodou na základe skúseností