HR Koordinátor

chrysso s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 - 1500 , dohodou na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadáme uchádzača na pozíciu HR Konzultant, ktorý má záujem a dokázateľné skúsenosti v oblasti ľudských zdrojov (nábor a výber zamestnancov, vzdelávanie...) a má skúsenosti s obsadzovaním pozícií stredného až vrcholového manažmentu.

- administratívna činnosť spojená s náborom a výberom pracovných pozícií stredného a vyššieho manažmentu
- telefonický assesment
- headhunting
- inkubátor stredného a vyššieho manažmentu - vzdelávacie procesy, tréningy
- spolupráca s kolegami v rámci HR tímu
- inzerovanie pracovných ponúk a zviditeľňovanie ponúk na sociálnych sieťach
- aktívne vyhľadávanie kandidátov a ich selekcia
- príprava a vedenie výberových konaní
- koordinácia a organizačné zabezpečenie vzdelávacích a rozvojových aktivít
- riadenie HR “hard” procesov
- reporting
- Zodpovednosť za správu ochrany osobných údajov

- atraktívne pracovné prostredie vrátane najnovšej technológie
- možnosť sebarealizácie a uplatňovania moderných postupov
- priestor pre odborné vzdelávanie, profesijný rast
- mobilný telefón

PROCES VÝBEROVÉHO KONANIA JE ZAMERANÝ NA VYPRACOVANIE ZADANIA, KTORÉ PREUKÁŽE VAŠE SCHOPNOSTI, ZRUČNOSTI A VEDOMOSTI V OBLASTI ĽUDSKÝCH ZDROJOV, BLIŽŠIE INFORMÁCIE ZÍSKATE PO ÚSPEŠNOM ABSOLVOVANÍ 1. KOLA.

V prípade záujmu nám zašlite životopis s fotografiou na nižšie uvedený mail.

Váš záujem o nami inzerovanú pozíciu si veľmi vážime, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.7.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- nutná prax na rovnakej alebo podobnej pozícii z oblasti ľudských zdrojov
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- analytická osobnosť orientovaná na detail a cieľ
- znalosť Zákonníka práce

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je investičná činnosť v rôznych oblastiach pôsobenia. Našou snahou je zabezpečiť všetky prebiehajúce, ale i plánované projekty kvalitnými partnermi a spolupracovníkmi, ktorí sa budú spolupodieľať na procese neustáleho zlepšovania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CHRYSSO HOLDING s. r. o.
Popradská 56
040 01 Košice

Kontakt

ID: 3382214   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 - 1500 , dohodou na základe skúseností