Hotelová recepčná/-ý

chrysso s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
580 EUR + odmeny podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa podieľať na projekte výnimočného, luxusného a historického **** Hotela v centre Košíc? Si organizačný, obchodný, marketingový typ s orientáciou na výsledky? Vieš viesť agendu recepcie a nebojíš sa riešiť požiadavky trhového prostredia a náročných klientov? Vyhovujú ti nočné?

Na pozíciu recepčnej hľadáme stabilného človeka do tímu, ktorý ma chuť pracovať v dynamickom prostredí, má vynikajúce komunikačné schopnosti, je zodpovedný, má príjemné a profesionálne vystupovanie, je orientovaný na zákazníka, vie predať služby a produkt, ktorý náš hotel ponúka.

Tvojou úlohou bude:

- Zodpovednosť za správny chod prevádzky a spokojnosť ubytovaných hostí.
- Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, prepájanie hostí.
- Zabezpečovanie komfortu pre hostí (občerstvenie, poradenstvo, servis).
- Priamy kontakt a komunikácia s klientmi hotela.
- Check in a check out hostí.
- Práca s hotelovým systémom Hores.
- Vedenie evidencie ubytovaných hostí, cudzinecká polícia a pod.
- Príjem hotovostných a bezhotovostných platieb.
- Riešenie prípadných sťažností, prianí hostí k ich spokojnosti.
- Vystavovanie individuálnych a skupinových účtov.
- Komunikácia s hosťami aj v cudzom jazyku.
- Zodpovednosť za poriadok a čistotu na recepcii.

- profesijný rast, neustále vzdelávanie, koučing
- dlhodobá spolupráca
- možnosť ubytovania
- zabezpečenie pracovného oblečenia
- práca v atraktívnom prostredí štvorhviezdičkového hotela v centre mesta
- výborný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Podmienky pre zaradenie do výberového konania:

- fotografia
- profesný životopis

Váš záujem o nami inzerovanú pozíciu si veľmi vážime, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí splnia vyššie uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.1.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

komunikatívnosť, profesionalita, customer service

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je investičná činnosť v rôznych oblastiach pôsobenia. Našou snahou je zabezpečiť všetky prebiehajúce, ale i plánované projekty kvalitnými partnermi a spolupracovníkmi, ktorí sa budú spolupodieľať na procese neustáleho zlepšovania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Haburská 49/F
821 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3382145   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   580 EUR + odmeny podľa dohody