Právnik

chrysso s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100 - 1500 EUR (dohodou na základe skúseností na pracovnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si cieľavedomá/ý? Máš chuť pracovať v dynamickom a náročnom prostredí našej investičnej spoločnosti s obrovským množstvom príležitostí? Máš skúsenosti s obchodným a občianskym právom? Máš schopnosť nájsť jedinečné a inovatívne riešenia v rôznych problematikách?
Neváhaj a staň sa súčasťou nášho tímu.

Máme kancelárie v Košiciach a Bratislave.

Tvojou úlohou v rámci tímu je zabezpečovať obchodné a občianske právo:

- právna podpora pri realizácii investičných zámerov vo všetkých fázach: kontrola právnych podkladov súvisiacich s realizáciou investičného zámeru,
- právna podpora v jednotlivých fázach projektu,
- kontrola právnych podkladov súvisiacich s realizáciou investičného zámeru,
- zodpovednosť za legislatívnu korektnosť obchodných transakcií súvisiacich s realizáciou investičného zámeru,
- poskytovanie právnej podpory pri riešení pracovno-právnych záležitostí,
- komunikácia a zastupovanie spoločností v konaní pred orgánmi štátnej správy a územnej samosprávy, súdnymi exekútormi, notármi a pod.,
- evidencia a správa pohľadávok,
- právna analýza obchodného prípadu, určenie bonity, resp. likvidity,
- pohľadávky na základe klientom poskytnutej kompletnej písomnej, resp. elektronickej dokumentácie k predmetným pohľadávkam.

- nadštandardné finančné ohodnotenie
- atraktívne pracovné prostredie vrátane najnovšej výrobnej technológie
- možnosť sebarealizácie a uplatňovania moderných postupov
- profesijný rast, neustále vzdelávanie, koucing
- mobilný telefón,služobné vozidlo

V prípade záujmu nám zašlite životopis na nižšie uvedený mail.
Veľmi si vážime Váš záujem o nami inzerovanú pozíciu, ale vzhľadom na vysoký počet zaslaných životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo a legislatíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- rozhľad v právnej problematike
- asertivita
- schopnosť vidieť širšie súvislosti
- pracovný drive

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je investičná činnosť v rôznych oblastiach pôsobenia. Našou snahou je zabezpečiť všetky prebiehajúce, ale i plánované projekty kvalitnými partnermi a spolupracovníkmi, ktorí sa budú spolupodieľať na procese neustáleho zlepšovania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Haburská 49/F
821 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3373042   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 - 1500 EUR (dohodou na základe skúseností na pracovnom pohovore)