Junior Projektový Manažér

CHRYSSO HOLDING s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie prideleného projektu v zmysle stanovených cieľov
- detailná analýza projektu
- definovanie a tvorba stratégie krízového projektu až do odovzdania
- optimalizácia projektu v súlade s vývojom trhu
- zodpovednosť za realizáciu a controlling zvereného projektu
- financovanie projektov, finančné nástroje, SWOT analýza projektov
- zodpovednosť za vývoj projektu v súlade s vývojom trhu a konkurenčného prostredia
- Riadenie projektu podľa štandardov biznisovej abecedy

V prípade záujmu o predmetnú pozíciu nám zašlite Váš životopis mailom. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú spĺňať požadované kritéria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projektový Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- zodpovedný
- časovo flexibilný
- prax na obdobnej pozícii

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je investičná činnosť v rôznych oblastiach pôsobenia. Našou snahou je zabezpečiť všetky prebiehajúce ale i plánované projekty kvalitnými partnermi a spolupracovníkmi, ktorí sa budú spolupodieľať na procese neustáleho zlepšovania a vytvárania zisku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Popradská 56
040 01 Košice
ID: 3227301   Dátum zverejnenia: 1.12.2017