Lékař/ka na oddělení NIP

Chronicare Group a.s.

Místo práce
Brno
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme lékaře/lékařku do našeho zařízení NIP v Brně. Kombinací špičkové přístrojové techniky s lidským přístupem a snahou se neustále zlepšovat ve zdravotních službách, nastavujeme tu nejvyšší možnou úroveň komfortu péče o pacienty. Nyní máte šanci se k nám přidat a dělat NIP péči jinak - s respektem a úctou k pacientovi.

Co vás čeká?

Pozice lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicína na oddělení následné intenzivní péče a dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče.

Moderní prostředí a nadšený tým lidí, který má společný cíl - spokojeného pacienta.

Možnost rozvíjet opomíjený obor NIP a aktivně se podílet na jeho tvorbě standardů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

VŠ vzdělání.

Specializovaná způsobilost s výhodou, ale není podmínkou.

Aktivní přístup k práci a zodpovědnost.

Vstřícný přístup k pacientům.

Morální a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík).

Co vám můžeme nabídnout?

Našich zaměstnanců si vážíme, a proto jim chceme vytvořit prostředí, ve kterém je práce bude naplňovat a budou za ni náležitě ohodnoceni.

Mimo jiné nabízíme:

Možnost flexibilního rozvržení pracovní doby, možnost práce ve 24 h směnách (7 směn na splnění úvazku 1,00).

Vynikající platové ohodnocení a jiné finanční bonusy.

5 týdnů dovolené + dny dovolené navíc.

Možnost odborného, osobního a dalšího vzdělání.

Nadstandardně nastavené individualizované benefity.

Možnost bezúročné půjčky na bydlení nebo zajištění bydlení.

Možnost ponechání si klinických dnů.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3884289  Dátum zverejnenia: 3.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.