Zmenový majster v priemyselnej výrobe

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Košice - okolie
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plní a dohliada na úlohy vyplývajúce zo systému riadenia kvality, termínové plnenie výroby a operatívne riešenia vo výrobe
- Organizuje rozdelenie výroby a vyťaženosť jednotlivých pracovných tímov v súlade s plánom
- Zdokonaľuje a prispôsobuje výrobne metódy
- Riadi, integruje a vyškoľuje nových zamestnancov a výrobných pracovníkov
- Podieľa sa na hodnotení zamestnancov
- Dohliada na dodržiavanie bezpečnosti a používania osobných ochranných prostriedkov
- Informuje priameho nadriadeného o vzniknutých problémoch
- Práca na 3 zmennú prevádzku

- Istota dlhodobého a stabilného zamestnania
- Priateľský kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa priemyselnou výrobou a opracovaním kovov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

- Prax a skúsenosti v hutníckom alebo strojárskom priemysle aspoň 1 rok
- Obsluha motorového vozíka
- Doklad o odbornej spôsobilosti viazača bremien a žeriavnika
- MS world, MS Excel, PowerPoint

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3992301  Dátum zverejnenia: 27.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac