Personálny konzultant, administratívny pracovník

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacdohodou, podľa skúseností, prémie a bonusy podľa výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie a zverejňovanie pracovných ponúk, aktívne vyhľadávanie kvalifikovaných pracovníkov,
- selekcia životopisov podľa obsadzovaných pracovných miest, telefonické kontaktovanie kandidátov,
- absolvovanie pohovoru s uchádzačom o zamestnanie, zozbieranie osobných dokumentov, kontrola referencií,
- vyhotovenie profilu kandidáta, ukladanie informácií do databázy kandidátov, aktualizácia informácií,
- výber uchádzačov o prácu podľa dopytu klientov,
- pravidelná kontrola osobnej zložky uchádzača,
- odovzdanie informácií týkajúcich sa bezpečnosti, pracovných podmienok, pravidiel, ktoré je nutné dodržiavať v užívateľskej spoločnosti,
- komunikácia so zamestnancami, poskytovanie informácií a zabezpečenie pomoci a podpory,
- iné administratívne úlohy, dodržiavanie jasne definovaných cieľov,
- pravidelný kontakt so spolupracovníkmi a reporting vedeniu spoločnosti,
- práca s firemným softvérom,
- aktívna znalosť nemeckého jazyka
- výhodou je ovládanie komunikácie v poľskom jazyku.

Informácie o výberovom konaní

- stabilná spoločnosť s rastúcou aktivitou,
- každodenná komunikácia v nemeckom jazyku,
- príjemný pracovný kolektív,
- možnosť ďalšieho kariérneho rastu a vzdelávania,
- priestor pre kreativitu a prezentáciu vlastných nápadov a riešení
- kontaktovaný budú iba uchádzači so znalosťou nemeckého jazyka

Zaujímavá a dynamická práca, možnosť cestovania a osobného rozvoja, firemné hodnoty : rešpekt a dôvera.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na obdobnej pozícii vyhodou
- znalosti z priemyselného a stavebného sektoru vyhodou
- organizačné schopnosti a dynamická práca
- znalosť práce s PC (Word, Excel et Outlook (+ vyhľadávanie na internetových portáloch)
- komunikačné zručnosti
- samostatnosť a zodpovednosť
- iniciatívny prístup k práci a vysoké nasadenie
- analytické myslenie, zmysel pre detaily

Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3916199  Dátum zverejnenia: 26.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac