Technik údržby - Francúzsko

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Francúzsko
Termín nástupu
ASAP, prípadne podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu v zahraničí ? Chcete sa zdokonaliť vo francúzskom jazyku, spoznať krajinu, získať nové skúsenosti a zároveň si zarobiť ? Využite príležitosť žiť a pracovať vo Francúzsku, na pozícii TECHNIK ÚDRŽBY v potravinárskom priemysle.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Zabezpečenie údržby výrobných a baliacich liniek a nástrojov
- Zabezpečenie plynulej prevádzky
- Nastavovanie automatickej linky a zmena formátov
- Určovanie a odstraňovanie príčin porúch zariadení
- Zabezpečenie preventívnej údržby výrobných nástrojov, navrhovanie vylepšení
- Podieľanie sa na správnom riadení skladu
- Aktualizácia dokumentov o zásahu, náhradných dieloch a náradí

- podpora pri výučbe jazyka
- pomoc so zabezpečením ubytovania
- 13 plat
- príplatky z nočné
- prémie
- podiel zo zisku spoločnosti

V prípade že Vás naša ponuka oslovila, prosíme o zaslanie Vášho životopisu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Popredný výrobca sladkých značkových sušienok s výrobnými závodmi vo Francúzsku, Taliansku, Belgicku a USA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Technické / elektrotechnické vzdelanie (maturitné vzdelanie + 2/3 roky nadstavba, inžinier)
- Prax v údržbe strojných zariadení, znalosť mechaniky, vzduchotechniky, elektriky a automatizácie s cieľom zabezpečiť presné a jemné nastavenia
- Schopnosť riešiť technické problémy
- Mierne pokročilá znalosť francúzskeho jazyka
- Ochota pracovať na trojzmennej prevádzke

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3672688  Dátum zverejnenia: 8.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 - 2 500 EUR/mesiac