Stavebný supervízor

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Zambia
Mzdové podmienky (brutto)
od 6500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na zákazke budú prebiehať práce z oblasti hydromechaniky, oprava a výstavba/montáž zátarás, či demontáž a opätovná montáž pevných častí (uzávery, ventily a pod.) na hrádzi Kariba, v Zambii (Afrika).

Náplň vašej práce:
- vedenie tímu montérov / mechanikov
- organizovanie a dohľad nad výkonom prác
- tvorba a aktualizácia časovéhu plánu
- spolupráca s inými oddeleniami
- kontrola odvedených stavebných prác (kvalita, výkon, spĺňanie bezpečnostných požiadaviek)
- spolupráca so subdodávateľmi, komunikácia s dodávateľmi
- príprava technickej dokumentácie, výkazov výmerov, výkresov

- stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
- atraktívne finančné ohodnotenie
- zabezpečené a kompletne hradené ubytovanie
- preplatené náklady na cestu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Firma sa venuje rozličným montážam a stavbám v oblasti hydroenergetického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- ukončené vysokoškolské vzdelanie stavebného zamerania
- znalosť francúzskeho alebo anglického jazyka aktívne slovom aj písmom, (v prípade, že neovládate francúzsky jazyk, vyžadujeme minimálne plynulú znalosť anglického jazyka a to slovom i písmom)
- prax v odbore stavebníctva minimálne 2 roky
- prax v oblasti hydromechaniky
- administratívne / počítačové znalosti – MS Word, Excel, PowerPoint na užívateľskej úrovni
- samostatnosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- odolnosť voči stresu
- komunikačné schopnosti
- organizačné schopnosti
- schopnosť motivovať ľudí
- vodičský preukaz sk. B.

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3452078  Dátum zverejnenia: 24.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 6500