Leštič plastu / Karosár

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP, ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava častí automobilov : predné a zadné nárazníky, karoséria (materiál :
plast ), prebrúsenie zvarov v prípade potreby, brúsenie a leštenie
komponentov pred lakovaním, úprava po lakovaní a konečné leštenie do vysokého lesku
- finálna povrchová úprava (prebrúsenie, leštenie)
- práca s pneumatickými brúskami

Poskytujeme:

- hradené ubytovanie v komplet vybavených bytoch alebo domoch
- stabilnú a celoročnú prácu na nemeckú pracovnú zmluvu
- odvody hradené v Nemecku
- možnosť poberania rodinných prídavkov
- možnosť pravidelného poberania záloh
- zaujímavé finančné ohodnotenie (podľa skúseností)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Povrchová úprava dielov v automobilovom priemysle pre renomovaného klienta ktorý pracuje pre značky ako Porsche, Bentley.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

3

Profil :
- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka VÝHODOU
- dynamický prístup k práci, vysoko kvalitná práca a precíznosť, zmysel pre detail

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3220143  Dátum zverejnenia: 26.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou