Lakovač / lakýrnik / lakovník

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- mokré aj suché (prášková farba) lakovanie striekacou tlakovou pištolou priemyselných regálov, príp. iných kovových dielov,
- kontrola dielov pred lakovaním,
- príprava farby na striekanie, príprava striekacej pištole pre lakovanie,
- priebežná kontrola kvality náteru, prípadná korekcia,
- demontáž a čistenie striekacej pištole.

Poskytujeme:
- veľmi zaujímavú a stabilnú celoročnú prácu nemecké pracovné zmluvy, v strojárenskom a automobilovom priemysle ( pre značky ako Porsche, Bentley ),
- hradené ubytovanie v komplet vybavených bytoch alebo domoch v blízkosti prevádzok,
- odvody hradené v Nemecku, možnosť poberania rodinných prídavkov,
- zaujímavé finančné ohodnotenie (podľa skúseností),
- možnosť pravidelného poberania záloh.

Náš klient je leader vo výrobe priemyselných regálov s viac ako 15 pobočkami po celom Nemecku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba priemyselných regálov a iných kovových dielov, leader na nemeckom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenský priemysel

Počet rokov praxe

3

Profil :
- prax na pozícií lakovača / leštiča min. 3 roky,
- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka VÝHODOU,
- dynamický prístup k práci, vysoko kvalitná práca a precíznosť, zmysel pre detail.

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3218962  Dátum zverejnenia: 20.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou