Prodejce CLUBCARD kreditních karet - Finanční služby Tesco

Chris invest s.r.o. organizačná zložka v SK

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
brutto 500€ fix/měsíc + 150€-500€ provize/měsíc + 0-50€ bonus/denně

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Prodej kreditních karet CLUBCARD premium na promo stancích Finančních
služeb Tesco v Hypermarketech Tesco Košice a Prešov.
-Kompletní klientský servis.
-Zpracování smluv a vedení databáze.
-Práce na PC s firemním softwarem.
-Týmová spolupráce.

Zamestnanecké výhody, benefity

- fixní plat + provize + bonusy ( trojsložkový plat )
- možnost vyplácení záloh už po 1. týdnu
- prac. doba: po- pá 9:00 - 17:00
- zaškolení v praxi ( step by step ) + podpora prodeje
- motivační soutěže a teambuildingové akce
- notebook
- práce v týmu
- kariérní postup na vedoucí nebo specializovanou pozici již po 6 měsících
- dlouhodobá dynamická práce bez stereotypu
- u nás je Váš úspěch ve Vašich rukách a ne v rukách nadřízeného

Informácie o výberovom konaní

Jestli Vás tato pracovní pozice oslovila, splňujete všechny osobní předpoklady a myslíte si, že jste vhodný kandidát, zašlete nám Vaše CV odpovědí na tuto inzerci.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- dobré komunikační schopnosti
- základní znalosti obsluhy PC a kancelářské techniky ( tiskárna )
- aktivní a zodpovědný přístup
- cílevědomost
- odhodlanost se účasnit na úspěchu společnosti a na plnění společných plánů
- čistý a upravený vzhled + business dress code
- dobrý zdravotní stav

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu v oblasti obchodu a marketingu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Michalská 9
81103 Bratislava
ID: 3392103   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   brutto 500€ fix/měsíc + 150€-500€ provize/měsíc + 0-50€ bonus/denně