Skladník v mraziarenských skladoch potravín

CHRIEN, spol. s r.o.

Miesto práce
Lieskovská cesta, Zvolen
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 000 EUR/mesiac+ stravné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naším cieľom je uspokojiť každodenné požiadavky našich klientov v gastro zariadeniach, školských zariadeniach, nemocniciach, ústavoch na výkon trestu, domovoch sociálnych služieb, hoteloch a reštauráciach na celom Slovensku. K tomu potrebujeme prijať ďalších pracovitých ľudí, ktorí zapadnú do nášho kolektívu a budú ochotní robiť túto náročnú a zodpovednú prácu vo verejnom stravovaní.
Práca skladníka je na 2 zmeny a spočíva v:
- zabezpečení vykládky dodaného tovaru el. NZV a VZV
- fyzickom preberaní tovaru a jeho príjme v PC do skladových zásob
- uskladnení tovaru elektrickým VZV v mraziarenskom sklade na konkrétnu pozíciu
- príprave výdaja tovaru a výdaj tovaru zo skladu
- pracovný čas je spravidla 40 hod/týždenne - je nerovnomerne rozvrhnutý podľa požiadaviek na nakládku v jednotlivých dňoch
- sledovanie záruk tovaru (doby spotreby)

Stabilné pracovné miesto
trvalý pracovný pomer
dobré finančné ohodnotenie
po zapracovaní možnosť zárobku až do 2000 € brutto
+ stravné
výkonnostné odmeny
príplatky za nadčasy a sviatky
teplé pracovné oblečenie a obuv
1 mesiac zaškolenia
mladý kolektív pracovitých ľudí
mobilný telefón
výhodné zamestnanecké nákupy potravín pre rodinu za znížené ceny
možnosť ubytovania - bližšie info na pohovore

Ak máte záujem o prácu na uvedenú pracovnú pozíciu Skladník v spoločnosti CHRIEN, spol. s r.o. prosíme Vás o zaslanie životopisu na e-mail [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky (prosím uviesť telefónny kontakt). Výberové konanie sa uskutoční v priebehu mesiaca v administratívnej budove spoločnosti CHRIEN, Lieskovská cesta 13, Zvolen.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje - zaškolíme

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Áno - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o prácu
bezúhonnosť, spoľahlivosť, pracovitosť
dobrý zdravotný stav a zdravotný preukaz
prax v sklade - výhodou
základné znalosti s prácou na PC - podmienka
vlastné auto na dochádzku do práce

Firma CHRIEN, spol. s r. o., Lieskovská cesta 13, ZVOLEN, 32 ročnou tradíciou na slovenskom trhu, zameraná na porciovanie a balenie mäsa, distribúciu mrazených a chladených potravín, hlavne chladeného a mrazeného mäsa, zeleniny, rýb, zmrzliny, zemiakových polotovarov, hranoliek ale aj ďalšieho sortimentu potravín do hotelov, reštaurácií, škôl a gastronomických prevádzok takmer po celom Slovensku. Spokojnosť s kvalitou služieb firmy CHRIEN, môže vyjadriť takmer 1500 spokojných klientov - gastronómov.
www.chrien.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4774185  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac