Skladník v mraziarenskom sklade potravín

CHRIEN, spol. s r.o.

Miesto práce
Lieskovská cesta, Zvolen
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 500 EUR/mesiacpríplatky za prácu nadčas a osobné príplatky, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu v dvojzmennej prevádzke ( 3:30 - 12:00; 12:00 - 21:00) v suchých, mraziacich a chladiacich skladoch potravín. Náplňou práce je manipulácia s tovarom v sklade, prijímanie a vyskladňovanie tovaru a manipulácia so skladovou technikou. Preukaz na VZV nie je podmienkou (zaškolíme).

Trvalý pracovný pomer
dobré finančné ohodnotenie
mimoriadne odmeny za dobrú prácu
príplatky za nadčasy a sviatky
1 mesiac zaškolenia
po zapracovaní možnosť zárobku až do 1600 € brutto
mladý kolektív pracovitých ľudí
mobilný telefón
výhodné zamestnanecké nákupy potravín pre rodinu za znížené ceny
rehabilitácie 2 x do mesiaca

Ak máte záujem o prácu na uvedenú pracovnú pozíciu v spoločnosti CHRIEN, spol. s r.o. prosíme Vás o zaslanie životopisu na e-mail [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky (prosím uviesť telefónny kontakt). Výberové konanie sa uskutoční v priebehu mesiaca v administratívnej budove spoločnosti CHRIEN, Lieskovská cesta 13, Zvolen.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje - zaškolíme

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Áno

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o prácu
pracovitosť, bezúhonnosť, spoľahlivosť
dobrý zdravotný stav a zdravotný preukaz
prax v sklade - výhodou
základné znalosti s prácou na PC - podmienka
vlastné auto

Firma CHRIEN, spol. s r. o., Lieskovská cesta 13, ZVOLEN, 32 ročnou tradíciou na slovenskom trhu, zameraná na porciovanie a balenie mäsa, distribúciu mrazených a chladených potravín, hlavne chladeného a mrazeného mäsa, zeleniny, rýb, zmrzliny, zemiakových polotovarov, hranoliek ale aj ďalšieho sortimentu potravín do hotelov, reštaurácií, škôl a gastronomických prevádzok takmer po celom Slovensku. Spokojnosť s kvalitou služieb firmy CHRIEN, môže vyjadriť takmer 1500 spokojných klientov - gastronómov.
www.chrien.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4499020  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac