Vodič nákladného vozidla

CHRIEN, spol. s r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950-1100, diéty 80-100 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz mrazených a chladených potravín reštauráciám, hotelom, školám, škôlkam, DD a ďalším gastro-prevádzkam po celej SR na nákladnom mraziarenskom vozidle nad 3,5t.
- rozvoz podľa dodacích listov a súpisky na nasledujúci deň.
- práca s pokladňou, hotovosťou a dodacími listami.
- manipulácia s tovarom od 1-20kg

stabilné pracovné prostredie
pravidelná mzda
diéty podľa počtu odpracovaných hodín
výhodné mzdové ohodnotenie
poskytneme ubytovanie vo Zvolene a okolí
príspevok na dopravu v prípade dochádzania
1x masáž v mesiaci
služobný mobil
výhodné zamestnanecké nákupy potravín
darčekové poukážky na nákup potravín
odmeny
predĺženie platnosti všetkých dokladov potrebných na vedenie nákladného vozidla - na náklady spoločnosti
v prípade vyhotovenia chýbajúcich dokladov pri nástupe na pracovnú pozíciu vodič - na náklady spoločnosti

po zaslaní životopisu (poprosím Vás o uvedenie telefonického kontaktu) Vás pozveme na osobný pohovor. Kontakt:045/5317910, 0905 306 892

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci
dobrá komunikácia
chuť pracovať
Ďalšie oprávnenia:
- preukaz psychologickej a zdravotnej spôsobilosti
- kvalifikačná karta vodiča
- digitálna karta vodiča - tachograf

Firma CHRIEN, spol. s r. o., Lieskovská cesta 13, ZVOLEN, 32 ročnou tradíciou na slovenskom trhu, zameraná na porciovanie a balenie mäsa, distribúciu mrazených a chladených potravín, hlavne chladeného a mrazeného mäsa, zeleniny, rýb, zmrzliny, zemiakových polotovarov, hranoliek ale aj ďalšieho sortimentu potravín do hotelov, reštaurácií, škôl a gastronomických prevádzok takmer po celom Slovensku. Spokojnosť s kvalitou služieb firmy CHRIEN, môže vyjadriť takmer 1500 spokojných klientov - gastronómov.
www.chrien.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3406503  Dátum zverejnenia: 31.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950-1100, diéty 80-100 eur