Manažér nákupného oddelenia

CHRIEN, spol. s r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie nákupu tovaru do firmy a vyberanie najvýhodnejších dodávateľov
- hľadanie nových dovozcov a výrobcov potravín doma aj v zahraničí na rozšírenie sortimentu
- vedenie obchodných jednaní s dodávateľmi, schopnosť vyjednávania a nadväzovania obchodných vzťahov a dohadovanie najvýhodnejších podmienok na nákup tovaru
- dohadovanie tovarov do letákových akcií a promočných akcií spolu s obchodným oddelením
- manager nákupu zodpovedá za prieskum trhu nakupovaných produktov
- plánovanie, sledovanie a optimalizácia skladových zásob
- spolupráca s obchodným oddelením na príprave rozpočtu spoločnosti
- zodpovednosť za optimalizáciu kvality, nákladov a zásob
- operatívne riešenie reklamácií s dodávateľom alebo výrobcom
- riadenie interného auditu ISO
- kontrola a aktualizácia HACCP
- vypracovávanie analýz pre rozbor v oblasti nákupu
- úzka spolupráca s obchodnými zástupcami v jednotlivých regiónoch

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 € brutto + osobné hodnotenie v závislosti na skúsenoti a profile kandidáta

stabilné pracovné prostredie
pravidelná mzda
výhodné mzdové ohodnotenie
1x masáž v mesiaci
služobný mobil
notebook
výhodné zamestnanecké nákupy potravín
darčekové poukážky na nákup potravín
odmeny

Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie, ktoré sa uskutoční do 25.10.2019.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.10.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, potravinárske,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- relevantné skúsenosti v segmente predaja potravín
- vytrvalosť pri dosahovaní cieľov
- pozitívny prístup ku zmenám a vývoju na trhu
- schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu
- bezúhonnosť
- dlhodobá pracovná perspektíva
- dodržiavanie firemných štandardov a smerníc
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- schopnosť komunikovať a budovať vzťahy s odberateľmi
- motivovaný úspechom a schopnosťou obchod dotiahnuť do konca
- schopnosť krízového riešenia
- prax v gastronómii/horeca - výhoda
- skúsenosti s prácou v predaji

Firma CHRIEN, spol. s r. o., Lieskovská cesta 13, ZVOLEN, 28 ročnou tradíciou na slovenskom trhu, zameraná na distribúciu mrazených a chladených potravín, hlavne mäsa, zeleniny, rýb, zmrzliny, zemiakových polotovarov, ale aj ďalšieho sortimentu potravín takmer po celom Slovensku. 1500 spokojných klientov - gastronómov.
www.chrien.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Lieskovská cesta č.13, P.O.Box 174
960 01 Zvolen

Kontakt

ID: 3252399   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € brutto + osobné hodnotenie v závislosti na skúsenoti a profile kandidáta