700 - 1 000 EUR

Fitness housekeeping | centrum Bratislavy

CHORS like a hotel

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

"FITNESS PRÁCA" V UNIKÁTNOM DIZAJNOVOM A JEDINOM KAPSULOVOM HOSTELI V EURÓPE

- práca formou fitness tréningu,
- precvičenie všetkých svalových partií tela,

AKO? to všetko zažiješ pri

- výmene posteľného prádla a postielaní v poschodových kapsulách,
- starostlivosti o izby pri check-in a check-out hosťov,
- kontrole a upratovaní izieb a spoločných priestorov,
- starostlivosti o spoločné priestory / lobby bar, recepcia, kuchyňa,
- práca aj v práčovni podľa preferencií,
- práca aj v apartmánoch v širšom centre Bratislavy podľa preferencií

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

dohodou

Zaži pri práci niečo čo si doteraz nezažil a zrejme ani nevidel.
Vieš si predstaviť zábavu, fitness aktivitu a atraktívne pracovné prostredie, a za to všetko získať ešte aj výborné platové ohodnotenie?
CHORS like a hotel je to pravé miesto pre tvoju kariéru.

V prípade, že ťa oslovila táto pracovná ponuka, radi ťa privítame na pracovnom pohovore priamo v CHORS like a hotel, predstavíme ti tento úžasný projekt a zamiluješ si ho. Nezabudni predtým poslať tvoj životopis a pozrieť si prezentáciu CHORS na www.cho.rs.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzické dannosti,
- cit pre poriadok,
- schopnosť počúvať,
- ohybnosť a vytrvalosť,
- flexibilný pracovný čas,
- dochvíľnosť,
- čestnosť a pracovitosť,
- schopnosť sa adaptovať rôznym situáciám,
- organizačné schopnosti,
- empatia k zákazníkom

CHORS like a hotel je prvý KAPSULOVÝ | JEDINEČNÝ | DIZAJNOVÝ | ART | BUTIKOVÝ hostel v Európe, situovaný v centre Bratislavy v pešej zóne.
Jedinečnosť CHORS je v jeho celkovom koncepte ubytovania

- jedinečné KAPSULE v izbách v dvoch rôznych prevedeniach,
- industriálny štýl celého interiéru,
- dizajnové prvky,
- inteligentné osvetlenie v izbách,
- kvalitné prírodné materiály,
- umenie nachádzajúce sa v celom interéri vrátane izieb, chodieb, schodiska originálne diela významného akademického umelca Mareka Ormandíka, ktorý vytvoril a nadizajnoval unikátnu kolekciu diel pre CHORS.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Obchodná 43
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrej Kútik
Tel.: +421908409144
E-mail: poslať životopis
ID: 3677890   Dátum zverejnenia: 25.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou