Elektrikár

ChocoSuc Partner, s.r.o.

Miesto práce
Cukrovarská 502, Trebišov
Termín nástupu
ihneď
910 EUR/mesiacpo uplynutí skúšobnej doby /3.mesiace/ možnosť úpravy mzdy, možné odmeny, príplatky za prácu nadčas, prípadne za prácu vykonávanú v sobotu a nedeľu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba, kontrola a oprava zariadení na rozvodní, hlavných a podružných rozvádzačoch vo výrobných a administratívnych objektoch spoločnosti, trafostanici
- údržba, kontrola a oprava el. rozvodov vo výrobných a administratívnych objektoch spoločnosti
- údržba, kontrola a opravy el. zariadení strojnotechnolog. liniek, baliacich strojov a všetkých pomocných zariadení napojených na el. rozvod (chladiarenske zariadenia, vzduchové zariadenie, výmenníkové stanice, ČOV, plynová kotolňa, prečerp. stanica odpadoývch vôd a pod.)
-údržbu vonkajších a vnútorných svetelných rozvodov vo všetkých objektoch spoločnosti
-všetky práce vykonávať v rozsahu dosiahnutej odbornej spôsobilosti, v súlade s platnými normami STN a tech. dokumentácie
- vykonávať všetky predpísané úkony v rozsahu dozorcu zdvíhacích zariadení pre spoľahlivú prevádzku zdvihacích zariadení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Výrobca a predajca tradičných čokoládových a nečokoládových výrobkov značky Deva a BonAmi

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3502824  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 910 EUR/mesiac