Servisný technik/elektrikár

CHLADEX, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1150€ brutto. Uvedené platové ohodnotenie predstavuje minimálnu platovú hranicu, ktorá bude ponúknutá vybranému uchádzačovi o prac. pozíciu. Pri výpočte celkového platového ohodnotenia bude zohľadnená pax a zručnosti kandidáta a može mu byť ponúknuté vyšš

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vzhľadom na rozširovanie pracovného tímu hľadáme kolegu na pozíciu Servisný technik/elektrikár. Vašou úlohou bude:
- zapojenie a montáž elektrických častí technologických zariadení podľa projektovej dokumentácie
- dodržanie kvality a zodpovednosť za správne prevedenie montáže elektrických zariadení
- identifikácia porúch a ich odstraňovanie
- vykonávanie kontrolných prehliadok a servisných zásahov
- navrhovanie efektívnejších pracovných postupov pri oprave a údržbe elektrotechnických zariadení a prístrojov.
- vedenie tímu montážnych pracovníkov

Ponúkame:
-zázemie stabilnej slovenskej firmy s dlhoročnou tradíciou a silným postavením na trhu
- možnosť ďalšieho odborného a kariérneho rastu
- pracovné oblečenie a obuv
- služobný telefón
- odborné školenia
- príjemný a profesionálny pracovný kolektív

K reakcii na pracovnú ponuku priložte svoj životopis a krátky motivačný list.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak spĺňate nasledovné predpoklady radi Vás privítame v našom tíme:
- máte schopnosť analytického myslenia
- radi sa učíte novým veciam
- dbáte na dochvíľnosť
- ste dôsledný a samostatný
- dokážete viesť ľudí
- prax v odbore Elektrotechnik, Elektromechanik, Elektronik je VÝHODOU nie podmienkou
-osvedčenie o elektrotechnickej spôsobilosti 508/2009 Z.z. par min. 21 je PODMIENKOU

Firma Chladex so sídlom v Nitre vznikla v roku 1991. Od svojho počiatku sa orientujeme na oblasť chladenia s aplikáciou v agropotravinárskom a v priemyselnom sektore.
Sme dodávateľsko-montážnou a servisnou organizáciou, ktorá zabezpečuje kompletné dodávky a servis všetkých komponentov potrebných pre realizáciu chladených a mrazených skladov.

Viac info na www.chladex.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Chladex s.r.o.
Dubíkova 2
94901 Nitra
ID: 3391308   Dátum zverejnenia: 4.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1150€ brutto. Uvedené platové ohodnotenie predstavuje minimálnu platovú hranicu, ktorá bude ponúknutá vybranému uchádzačovi o prac. pozíciu. Pri výpočte celkového platového ohodnotenia bude zohľadnená pax a zručnosti kandidáta a može mu byť ponúknuté vyšš