Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Servisný technik

Chladenie a Kúrenie s.r.o.

Miesto práce
Šamorín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia a spúšťanie tepelných čerpadiel a klimatizačných zariadení
- vykonávanie servisných prehliadok, opráv a údržby tepelných čerpadiel a klimatizačných zariadení
- riešenie problémov a odstraňovanie porúch
- poskytovanie spoľahlivého záručného a pozáručného servisu zákazníkom
- servisná pohotovosť a rýchle odstraňovanie porúch

- stabilita a zázemie v prosperujúce spoločnosti
- istota a dlhodobé zamestnanie
- možnosť mzdového nárastu v závislosti od Vášho výkonu
- príspevok zamestnávateľa na odborné školenia zamestnanca
- výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Hľadáme človeka, ktorý má dobrú znalosť v chladiacich a klimatizačných zariadeniach, ktorý je pracovitý, flexibilný, vie komunikovať s ľuďmi.
Hľadáme človeka, ktorý je stále k dispozícii, je v pohotovosti a ochotný ísť riešiť problém k zákazníkovi, nebojí sa ťažkej práce, je vytrvalý a dokážete dotiahnuť veci do úspešného konca.
Hľadáme človeka, ktorý má správny odhad, má schopnosť voči detailom, má technické a analytické myslenie.
Hľadáme tímového hráča, lojálneho s vysokou zodpovednosťou a s organizačnými schopnosťami. Ponúkame prácu, ktorá nie je rutinná. Pri tejto práci sa budete vzdelávať, pretože podporujeme produktívnych a zodpovedných ľudí.
Nerobí Vám problém dokázať vycestovať a pomôcť zákazníkovi, ste si istý vo svojej práci a takáto práca Vás napĺňa a baví? Kontaktujte nás.
Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár alebo nám pošlite Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. O výsledku výberového konania budú informovaní len uchádzači, ktorí sa zúčastnili výberového konania. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- certifikát/ oprávnenie na F plyny - výhoda
- dobrá znalosť chladiacich a klimatizačných zariadení
- požadovaná prax v oblasti montáži, servisu a opráv chladiacich a klimatizačných zariadení
- vzdelanie elektrotechnického zamerania alebo iného technického smeru
- pracovitosť
- flexibilita
- rýchly a efektívny
- zodpovedný
- čestný
- ochotný učiť sa nové veci
- vodičský preukaz- sk B. – aktívny vodič

Predaj, kompletné poradenstvo, projektovanie, realizácia, servis a údržba tepelných čerpadiel, vzduchotechniky, klimatizácie, podlahového kúrenia, stropného chladenia a chladiacich zariadení.

Naše poslanie:

Sme neustále sa vzrastajúca spoločnosť v oblasti zelenej energie, tepelných čerpadiel, stropného chladenia, vzduchotechniky, klimatizácie, podlahového kúrenia a chladiacich zariadení, ktorá sa nebojí ani náročných projektov.

Poskytujeme kompletnú odbornú starostlivosť pri navrhovaní, spracovaní projektovej dokumentácie, realizácie a dokážeme zabezpečiť záručný a pozáručný servis. Nie sme viazaný výrobcami, podľa požiadaviek zákazníka nainštalujeme rôzne značky a zariadenia.
Poskytujeme kompletné riešenie v oblasti kúrenia, chladenia, vetrania, vzduchotechniky a klimatizácie do bytov a rodinných domov, bánk, kancelárií, kaviarní, administratívnych centier, hotelov, supermarketov, nemocníc až po veľké priemyselné podniky.

Našim účelom je, aby sme vytvorili príjemné, zaujímavé prostredie pre prevádzkovateľov obchodov, hotelov, kaviarní, nemocníc, admin. centier atď. a hlavne, aby sa návštevníci týchto budov cítili komfortne, čo zabezpečuje naša správne namontovaná účelná technológia.
ID: 4384877  Dátum zverejnenia: 5.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac