Obchodno - technický zástupca

CHLADENIE A KLIMATIZÁCIA, s.r.o.

Miesto práce
Košická 37/C, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, organizovanie obchodných stretnutí, získavanie nových obchodných príležitostí, poskytovanie odborného technického poradenstva, komunikácia s obchodnými partnermi.

- mladý, dynamický kolektív
- možnosť ďalšieho odborného rastu
- firemné aktivity

Informácie o výberovom konaní

Miesto je obsadzované pre spoločnosť Clima studio, a.s.
Životopisy zasielať emailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, samostatnosť, dôkladnosť flexibilita, kreativita, zameranie na výsledky, ochota učiť sa nové veci, príjemné vystupovanie

Naša spoločnosť je na trhu od roku 2004.
Venujeme sa projekcii, inštalácii a servisu klimatizačných, vetracích a vykurovacích zariadení.
Špecialitou v našom portfóliu je dodávka a inštalácia ľadových plôch.
Sme prémiovým distribútorom značiek DAIKIN, SAMSUNG.
Naše služby ponúkame vo väčšine na západnom Slovensku.
Dbáme na kontinuálne vzdelávanie našich zamestnancov, či už všeobecne - komunikačné praktiky, ale aj konkrétne špecializované produktové a inštalačné školenia a servisné kurzy.
ID: 2432203  Dátum zverejnenia: 16.11.2016