Ekonomický pracovník

CHIYODA INTEGRE SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Údernícka 15, 851 01 Petržalka
Termín nástupu
19.06.2018
1100 € a viac, podľa dosiahnutého vzdelania a získaných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• evidencia účtovných dokladov
• účtovanie faktúr , pokladnice, banky
• podpora pri mesačných závierkach
• príprava podkladov pre účtovníctvo
• kontrola dochádzky, spracovanie mzdovej agendy
• spracovanie a zaistenie personálnej agendy
• administratívne a ekonomické práce podľa pokynov nadriadeného

• uplatnenie a sebarealizáciu v stabilnej spoločnosti
• zázemie medzinárodnej spoločnosti
• ročný bonus

V prípade ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis s uvedením POZÍCIE o ktorú máte záujem v slovenskom a anglickom jazyku.
Zaslaním svojho životopisu udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených vo všetkých mnou zaslaných dokumentoch spoločnosti CHIYODA INTEGRE SLOVAKIA, s.r.o. podľa Zákona o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

• ukončené SŠ / VŠ vzdelanie ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• komunikačné a organizačné schopnosti
• prehľad z oblasti účtovníctva a ekonomiky
• znalosť MS Office najmä Excel
• orientácia na detail, presná práca s údajmi
• záujem a schopnosť sa učiť
• znalosť AJ na komunikatívnej úrovni

Spoločnosť pôsobiaca na Slovensku 12 rokov v oblasti automobilového a elektrotechnického priemyslu.
Materská spoločnosť je nadnárodná japonská spoločnosť CHIYODA INTEGRE CO., LTD, Tokyo, Japonské cisárstvo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3425394  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 € a viac, podľa dosiahnutého vzdelania a získaných skúseností kandidáta