Zdravotná sestra do súkromného medicínskeho zariadenia Chirkoz Medical Clinic

CHIRKOZ SK, s.r.o.

Miesto práce
Kladnianska 38, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiac1.500 € plus 15% výkonnostné odmeny po úspešnej skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje úlohy súvisiace s prevádzkou operačnej sály
• pripravuje materiál a nástroje na operáciu – vrátane ich sterilizácie
• stará sa o údržbu operačných pomôcok a prístrojov
• zúčastňuje sa operácie - včas podáva potrebné nástroje a ďalšie pomôcky operatérovi a asistentom, spätne ich odoberá a upravuje
• zodpovedá za hygienický režim na operačnej sále - zabezpečuje poriadok v týchto priestoroch, udržuje aseptické podmienky prevádzky
• stará sa o všetok inventár sály, o technický a pohotovostný stav inštrumentária a používaných prístrojov
• dopĺňa, pripravuje a udržiava v pohotovosti nástroje, bielizeň, gázový, gumový a obväzový materiál
• zabezpečuje prísun sterilného a odsun nesterilného materiálu a inštrumentária
• zúčastňuje sa vedenia dokumentácie na sále
• podáva infúzie a zavádza I.V. prístupy,
• robí odbery biologického materiálu,
• dokladá a eviduje zdravotnícky materiál do ambulancie,
• robí asistenciu pri výkonoch v lokálnej anestéze
• robí pooperačnú starostlivosť o pacientov po celkovej anestéze (max. 4 lôžka)
• robí nočné služby v rámci pooperačnej starostlivosti o pacientov po celkovej anesteze
• robí iné práce v súvislosti so starostlivosťou o našich pacientov

• práca v privátnom medicínskom zariadení so stabilným zázemím
• príjemné rodinné prostredie
• podpora vzdelávania
• mladý dynamický kolektív
• práca so zahraničnou klientelou
• možnosť školení a kariérneho a profesijného rastu
• moderné prostredie.

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Chirkoz SK, s.r.o. Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím motivačný list, prečo si myslíte, že ste na túto pozíciu vhodným adeptom spolu so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku. Výhodu budú mať kandidáti so zaslanými preukázateľnými overiteľnými referenciami z predošlých zamestnaní.

V prípade veľkého počtu záujemcov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za pochopenie.

Tešíme sa na prípadné stretnutie s vami.

Zaslaním svojho CV dávate súhlas spoločnosti CHIRKOZ SK, s.r.o. k spracovaniu vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotná sestra, inštrumentárna sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• minimálne stredoškolské zdravotnícke vzdelanie (výhodou VOŠ, VŠ).
• preukázateľná prax v odbore
• špecializácia ARO alebo JIS výhodou
• vyžaduje sa technická zručnosť pri práci s špecializovanými prístrojmi
• osobnosť sestry sa musí vyznačovať samostatnosťou a pohotovosťou v myslení, konaní a rozhodovaní, korektnosťou a taktom, schopnosťou riešiť kritické situácie, schopnosťou správne určiť priority, manuálnou zručnosť, plnením úloh načas, vysokou odbornosťou, ďalej rozvinutými morálnymi vlastnosťami, vysokou mierou zodpovednosti za vykonanú prácu a zmyslom pre prácu v tíme.

Sme privátne medicínske centrum Chirkoz Medical Clinic, ktoré úspešne poskytuje svoje služby pacientom už od roku 2004. Venuje sa plastickej chirurgii, laserovej chirurgii, chirurgii konečníka, dermatovenerológii, chirurgii ruky. Do nášho rodinne založeného kolektívu hľadáme zdravotnú sestru, ktorá doplní náš kolektív a pomôže nám pri odborných zákrokoch, pri operáciách na sále a pri pooperačnej starostlivosti o našich pacientov. Hľadáme pre našu kliniku profesionála s veľkým srdcom a ponúkame stabilnú prácu, zaujímavé profesionálne uplatnenie, možnosť osobného rastu, atraktívne ohodnotenie a iné zaujímavé benefity.

www.chirkoz.sk
#chirkoz_medical_clinic
Chirkoz Medical Clinic
Kladnianska 38
821 05 Bratislava
+4219093752533
+421948655888

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4073422  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac