Zdravotná sestra ADOS

CHIRAMAX, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02/2024
1 600 EUR/mesiacSlužobne auto s možnosťou parkovania doma , príplatok na stravu, 2x ročne odmena 2x ročne + zamestnanecké firemné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca sestry ADOS v teréne, ošetrovanie a preväzovanie pacientov v domácom prostredí.

služobné auto , 8 hodinový pracovný čas, s možnosťou pohyblivej pracovnej doby, doplatok na stravu, 2x do roka odmena ,relaxačne a edukačné firemne akcie,+ stabilizačný v hodnote 2000 eur

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

terénna sestra ADOS

Ostatné znalosti

world a excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

sestra

Počet rokov praxe

5

nutnosť vlastniť vodičský preukaz B

Sme zdravotnícka firma od r. 2001. Činnosť, ADOS - máme povolenie pre túto činnosť v rámci KSK- Trebišov, Sečovce a Košice.
Chirurgická ambulancia : Trebišov a Košice, Estetická chirurgia :Trebišov a Košice

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4574924  Dátum zverejnenia: 12.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac