Nastavovač/operátor baliaceho zariadenia

Miesto práce
Kostolné Kračany
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus 150 € + pozičný bonus 150 € + ostatné príplatky + a každoročná valorizácia mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha automatického baliaceho zariadenia
  • manipulácia s obalovým materiálom
  • nastavovanie parametrov zariadenia

  • Medzinárodné pracovné prostredie
  • Vzdelávacie a rozvojové príležitosti v spoločnosti CHIPITA Slovakia, s.r.o. a v rámci podnikovej skupiny
  • Stravovanie zadarmo
  • Doprava zabezpečená
  • Zadarmo nápoje na pracovisku
  • Firemné produkty
  • Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa
  • Referal program

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.
Pokiaľ Vás pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Stredoškolské vzdelanie v technickej oblasti alebo v oblasti strojárstva
• Zodpovednosť
• Schopnosť pracovať v tíme
• Kreativita a proaktívny prístup

Mondelēz International je jedným z najväčších potravinárskych výrobcov na svete, ktorý má desiatky závodov po celom svete. Medzi najznámejšie značky, ktoré patria pod spoločnosť sú 7Days, Milka, Toblerone, Suchard, Catbury.
Práve produkty značky 7 Days sú vyrábané v našom závode v Kostolných Kračanoch, kde momentálne už pracuje viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4215177  Dátum zverejnenia: 5.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac